wtorek, 5 lutego 2013

Niekosmetycznie- kolor niebieski, koszule.

W dzieciństwie to niebieski był moim ulubionym kolorem. Później jakoś fascynacja tym kolorem mi minęła, ale od jakiegoś czasu coraz częściej przewija się on w mojej garderobie, a w lato królował na moich paznokciach KLIKLubicie koszule? Ja nie we wszystkich korzystnie wyglądam, ale bardzo je cenię za prostotę i klasykę.

Jeansową koszulę kupiłam nie dawno. Przyznam, że od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie, dwa razy ją przymierzałam i oglądałam zanim się zdecydowałam :)
Ta koszula jest jedną z moich ulubionych. Jest klasyczna, idealna do rurek, legginsów czy spódnicy. Ma bardzo fajny, rozciągliwy materiał. Jej kolor to niebieski wpadający w fiolet.Oczywiście nie mogłoby zabraknąć mojej "nieśmiertelnej"  niebieskiej koszuli z rękawem 3/4.
Mam ją już  baaardzo długo, a  nie tak dawno "odświeżyłam" za pomocą ćwieków.

Lubicie niebieski kolor?
Ja zauważyłam (tak samo jak w tamtym roku), że moją szafę zdominowały odcienie czerni, brązu, beżu. To już serio robi się nudne i co raz częściej przeżywam frustracje z tego powodu plus oczywiście "nie mam w co się ubrać" :PRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...