poniedziałek, 9 marca 2015

VASELINE INTENSIVE CARE, ESSENTIAL HEALING


Zacierałam rączki, kiedy dowiedziałam się, że Rossmann wprowadza do swojej oferty produkty VASELINE. 
Pewnego dnia już prawie miałam w koszyku ten balsam, ale coś mnie powstrzymało i odłożyłam. Bardzo dobrze zrobiłam, ponieważ jakoś następnego dnia dotarł do mnie wraz z Shinyboxem. Chociaż wcale nie zmartwiłabym się, że zdublował mi się produkt, ponieważ go uwielbiam i zużyję pewnie nie jedno opakowanie.

VASELINE INTENSIVE CARE, ESSENTIAL HEALING
BALSAM DO CIAŁA

"Wierzymy, że o zdrowo wyglądającej skórze decyduje jej głębokie, regenerujące nawilżenie. Wszystko zaczęło się od wazeliny, którą udoskonalamy od 140 lat. Teraz mamy mikro kropelki wazeliny w naszym balsamie Podstawowa Regeneracja, które wnikają głęboko w skórę, by nawilżać i regenerować ją od zewnątrz.

Głęboko nawilża, aby zregenerować suchą skórę.
Nawilża skórę, aby utrzymać ją zregenerowaną przez 3 tygodnie.
Wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego uczucia.


Nie wiem co takiego jest w produktach tej firmy, ale czy to reklama w tv, prasie czy sam wygląd opakowania kusi mnie, żeby je mieć. 

Balsam posiada poręczne opakowanie, ładną szatę graficzną.
Przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania.
 Bardzo ładny zapach- polubiłam go.

Być może balsam nie nada się w sytuacjach awaryjnych, kiedy skóra wymaga ogromnej dawki nawilżenia, ale do codziennego stosowania jest jak najbardziej odpowiedni.

Utrzymuje stały poziom nawilżenia. Skóra jest odżywiona, a w dotyku gładka i aksamitna. Przynosi ukojenie i ulgę (posiadam suchą skórę, która wymaga stałego nawilżania).
Jego wydajność oceniam na średnią, ale muszę zaznaczyć, że często w ciągu dnia po niego sięgałam i używałam jako krem do rąk i stóp :)

Dobry kosmetyk w przystępnej cenie. Z chęcią wypróbuję inne warianty. Testowałyście już produkty Vaseline?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...