poniedziałek, 9 lipca 2012

Ubraniowo + hot or not? ;)

W czerwcu kupiłam Julci bardzo fajne legginsy. Nie dość, że wreszcie znalazłysmy takie, które są dla dziecka wygodne, nie są z dziwnego, nie przepuszczalnego powietrze materiału to mają bardzo interesujący wzorek. Sama bym takie chciała po domu ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Już jakiś czas temu dla siebie upolowałam w SH sukienkę, która służy mi za koszulę nocną :)
Materiał to chyba bawełna, jest świetna na upały.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pooowoooli i stopniowo przeglądam swoją szafę i często zastanawiam się czy daną rzecz zostawić czy się z nią rozstać. Mam nadzieję, że doradzicie mi w sprawie tej sukienki.
Sukienka jest lekko na mnie za duża, a ja wiecznie nie mam czasu żeby ją zwęzić. Na szczęście jest wiązana z tyłu także nie widać tego.
Trochę mi w niej kolory nie pasują. Wydaje mi się natomiast, że dobrze pasuje do mojej figury, a ja jestem gruszką. Doradźcie.. :)

HOT OR NOT???
PS- czy ktoś orientuje się jak mam dojechać w Krakowie spod Galerii Krakowskiej na ulicę Krakusów? Czy jedzie w te rejony bezpośrednio jakiś tramwaj lub autobus?
Ewentualnie mogłabym dojechać spod Ikei/Ronda Ofiar Katynia.

Nie chcę brać auta, bo nie lubię jeździć po Krk jak nie znam okolic.. :)
Patrzyłam na mape i zastanawiam się czy doszłabym tam na nogach spod Ikei i czy długo by mi to zajęło..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...