wtorek, 12 sierpnia 2014

ASTOR GEL EYELINER- 003 Beverly Hills


Kiedy robię zakupy online to zwykle wiem co konkretnego chcę, ale i tak przeglądam ofertę sklepu i na coś się jeszcze skuszę. Zwykle takie zakupy : "aaa wezmę jeszcze to, bo cena atrakcyjna, bo to, bo tamto" okazują się niewypałami. 

Tak więc pokusiłam się na zielony eyeliner, chociaż domyślałam się, że to nie mój kolor. Kosztował niecałe 6 zł więc majątku nie straciłam.ASTOR GEL EYELINER

Tusz do kresek w formule żelu z intensywnie napigmentowanym kolorem. Nakłada się łatwo za pomocą wbudowanego pędzelka, który pozwala uzyskać delikatną lub wyraźną kreskę. Dzięki wodoodpornej formule pozostaje na miejscu przez cały dzień- nie ściera się ani nie rozmazuje.


Recenzowany odcień: 003 Beverly Hills
Pojemność: 1.4 gTak jak w przypadku turkusowego eyelinera Astor konsystencja tego produktu jest tępa, topornie się wydobywa i bardziej przypomina cień do powiek w kremie. 

Pędzelek dołączony do kosmetyku jest precyzyjny i dobrze się nim maluje.

Kolor zielony, ze złotymi drobinkami.
Aby uzyskać równomierny efekt należy nałożyć kilka warstw. Możecie zapomnieć o tym, że precyzyjnie zrobicie kreskę jednym pociągnięciem. 
Producent informuje, że produkt jest wodoodporny. Niestety nie zgodzę się z tym. Łatwo się ściera w ciągu dnia.Spodziewałam się czegoś lepszego po tych eyelinerach Astor...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...