sobota, 10 maja 2014

ZESTAW KOSMETYKÓW DO KĄPIELI ANATOMICALS


W marcu ShinyBox mnie rozpieścił, przesyłając mi dodatkowo do testów zestaw relaksacyjny do kąpieli brytyjskiej marki Anatomicals. 
Zestaw bardzo uroczy, bo składający się z soli do kąpieli, maseczki oraz dmuchanej poduszeczki i świeczki. 
Sól do kąpieli o przepięknym, różanym zapachu. Dość duże kryształki i ładny różowy kolor. W kontakcie z wodą rozpuszczają się. Prawdę mówiąc zbyt dużo nie zrobiła, ale swoim zapachem umilała kąpiel. Nie zauważyłam jakiś większych działań pielęgnacyjnych. Zostało mi jej jeszcze troszkę więc zrobię z niej woreczki zapachowe :)


Duże nadzieje pokładałam w odprężającej masce termalnej. O ja naiwna.. 
Po paru sekundach po nałożeniu jej na cerę miałam wrażenie, że zanurzyłam twarz w jakimś kwasie. Okropne uczucie szczypania, pieczenia. Zdążyłam tylko pomyśleć "moje biedne naczynka" i czym prędzej ją zmyłam, ale w kontakcie z wodą było chyba jeszcze gorzej- jakby mi ktoś podpalał skórę ogniem.  Miałam ochotę włożyć sobie głowę do lodówki.. Kiedy popatrzyłam w lusterko moja twarz była mocno zaczerwieniona, ale na szczęście nie zauważyłam żadnych dodatkowych podrażnień. 
Wiedziałam, że maseczka jest rozgrzewająca, ale żeby aż tak..?
Nigdy więcej!

Tak więc mimo, że zestaw wydaje się idealny na prezent dla siebie, czy bliskich, ma ciekawą szatę graficzną i przyjemny zapach to tak naprawdę moim zdaniem szkoda pieniędzy na niego.. Owszem sól jest fajna, ale maseczka to jakaś tragedia.
Poduszeczka do kąpieli- fajny gadżet, którego ani razu nie użyłam.
Świeczka o przyjemnym zapachu, ale mało intensywnym.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...