sobota, 23 czerwca 2012

Morela na paznokciach + krem do rąk z 5% urea

Ostatnio  twierdziłam, ze moim ulubionym kolorem na paznokciach jest mięta albo błękit (wibo,jeans club). Królowały też intensywne kolory takie jak żółć, pomarańcz itp..
Jednak zakochałam się ponownie i jest to kolor morelowy.. :)


GOLDEN ROSE CHARMING, nr 89
Kolor jest po prostu przepiękny! Śliczna morela..
Niestety potrzeba trzech warstw, żeby był fajny efekt. Trochę sobie schnie, dość się trzyma na paznokciach. Jest tani i  uważam, że dla samego koloru warto go nabyć i ścierpieć te jego wady :)
WIBO, TREND EDITION, BE NEUTRAL, nr 3
Jest to typowy nudziak, ale nie jest to np kawa z mlekiem na jaki wygląda. Ma w sobie odcień moreli. Z tym, że prosze brać na poprawkę, że moja płytka paznokci jest ciemniejsza.
Wystarczą dwie warstwy, dość szybko schnie, a już na pewno szybciej niż poprzedni.2 PAZNOKCIE POMALOWANE GOLDEN ROSE/ 2 PAZNOKCIE POMALOWANE WIBO

Obydwa kolory są dość do siebie podobne, choć mają trochę inną tonację. Moim ulubieńcem jest GR :)
ISANA, INTENSYWNY KREM DO RĄK Z 5% UREA
Pielęgnacja i ochrona dla bardzo suchej skóry
Z zawartością cennego urea, masła shea, jak również wartościowych substancji czynnych takich jak panthenol i wosk pszczeli
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Ph przyjazne dla skóry- przebadany dermatologiczniePokochałam ten krem od pierwszego użycia. Rewelacyjnie nawilża! Ładnie pachnie, dobrze się wchłania pozostawiając delikatny film (nie tłustą i ślizgającą się warstwę). Stosuje jako krem do rąk, do stóp i jako balsam rano.. ;) Żałuję, że nie ma tej wersji jako balsam właśnie.. ale już mam pewien plan.. o którym napiszę następnym razem ;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...