poniedziałek, 15 czerwca 2015

Delia, lakier Coral K 02
Czasami są takie kolory produktów kosmetycznych, że mimo zrobienia im 10000000 zdjęć- żadne z nich  nie odzwierciedla rzeczywistego odcienia. Tak było w przypadku tego lakieru do paznokci. Kolor wyszedł przekłamany, z dużą domieszką różu. Na szczęście, kiedy do zdjęcia chwyciłam go w swoje ręce efekt wyszedł rzeczywisty. 
Dlatego nie sugerujcie się kolorem na dwóch poniższych zdjęciach :))
Jakiś czas temu zostałam obdarowana kosmetykami Delia. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się wielkiego wow, ale kiedy otworzyłam pudełeczko moim oczom ukazały się dwa różowe woreczki zawierające same cuda, w kolorach lata. Byłam zachwycona!

Lakier Delia Coral K 02 o pojemności 11 ml to połyskująca brzoskwinia. Posiada w sobie złote, bardzo drobno zmielone drobinki, których mój aparat również nie potrafił uchwycić. Chociaż może nie nazwałabym tego drobinkami (nie, nie jest to brokat), a raczej efektem glow. 

Konsystencja lakieru jest odpowiednia i póki co nic się z nią nie stało. 
Najlepiej wyglądają 3 warstwy, ale 2 także sobie radzą (efekt na poniższych zdj). 
Lakier nie robi smug, szybko wysycha, a powierzchnia jest gładka. Pochwalę go również za trwałość. Dobrze się zmywa, choć za pierwszym przetarciem wacikiem czuć lekki opór. 

Wielka szkoda, że jeszcze jestem blada, ponieważ wydaje mi się, że pięknie prezentowałby się przy opalonej skórze. Wróżę nam owocną przyszłość, kiedy wrócę z nad morza opalona :))


Poniżej możecie zobaczyć przepiękne róże Delia oraz jeden z cieni do powiek. Szykują się kolejne recenzje :))Dajcie znać, jakie kolory lakierów najchętniej nosicie latem na paznokciach.
Miłego poniedziałku!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...