piątek, 11 lipca 2014

LOVELY VOLUME BOOSTER- wszechstronna maskara z jedwabiem, d-pantenolem i kolagenem


LOVELY VOLUME BOOSTER
Wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs w formule odżywczej z d-pantenolem, jedwabiem i kolagenem. Rzęsy mają intensywny, głęboki kolor czerni dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Maskara posiada właściwości pielęgnujące, odżywcze, wzmacniające i chroniące rzęsy.Cena: 8,99
Pojemność: 8g
Dostępność: RossmannBędąc w Rossmannie sięgałam po sprawdzony, tani i dobry żółty tusz Lovely, ale postanowiłam wypróbować coś innego. Już po pierwszej aplikacji żałowałam tej decyzji. 

Posiada silikonową, giętką szczoteczkę o ostrych końcówkach. Aplikacja nie jest przyjemna. Szczoteczka nie chce chwytać rzęs, trzeba się sporo namachać, żeby efekt był widoczny. Po jednym pociągnięciu praktycznie w ogóle nie widać kosmetyku na oczach..
Efekt z jedną warstwą niewiele różni się od efektu z dwoma. Przy czym chcę podkreślić, że jedna warstwa to w rzeczywistości parokrotne tuszowanie. 
Nakładanie kolejnych warstw powoduje osypywanie się tuszu. Osypuje się również w ciągu dnia.Konsystencja samego tuszu jest jakby sucha. Nie mam pewności, czy moja maskara była wcześniej otwierana, ale nic na to nie wyglądało. 

Szczoteczka sprawia wrażenie takiej, która będzie dobrze rozdzielać rzęsy. Niestety ja zauważyłam, że je skleja. Bardzo łatwo o efekt pajęczych nóżek z grudkami na końcach.

Nie zauważyłam pielęgnującego działania.
Łatwo się zmywa- na szczęście.. Przetestowałam go parę razy i nie będę więcej po niego sięgać.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...