wtorek, 14 października 2014

Wtorek z Yankee Candle- wosk Baby Powder


Jeśli śledzicie mnie na INSTAGRAMIE to wiecie, że biorę udział w akcji promocyjnej "Dzień z Yankee Candle" organizowanej przez Goodies.pl ;)

Plan jest taki, że w każdy wtorek pojawi się recenzja jednego zapachu YC.


Wcześniej mogłam tylko czytać Wasze recenzje i wyobrażać sobie te piękne zapachy. Nie tak dawno natknęłam się na woski Yankee Candle w jednym z super marketów. Niestety wybór był bardzo marny. Mimo to wzięłam 2, ale nie paliłam ich z powodu braku kominka.. :)


Który wosk wybrałam jako pierwszy?
Baby Powder- zapach pudru dla niemowląt. Nie bez powodu najbardziej chciałam własnie jego przetestować. Uwielbiam zapach hmm.. dziecka :) 

Lubię intensywne zapachy i właśnie ten taki jest. Nawet mam wątpliwości czy mogłabym przebywać cały czas w pomieszczeniu, w którym się on pali. Jest bardzo intensywny. Myślę, że dla niektórych może okazać się zbyt duszący i ciężki. W takim przypadku wystarczy topić małą ilość wosku, tzw krótkie i małe dawki :))

Zapach rozchodzi się po całym mieszkaniu i czuć go przez długi czas. 


Jeśli lubicie tak jak ja pudrowe wonie będziecie bardzo zadowolone. 
Zapach kojarzy mi się z czystością oraz wieloma rzeczami związanymi z niemowlakami :) np. proszek do prania, kosmetyki dla dzieci. Bardzo przypomina mi zapach kremu do pielęgnacji dzieci i niemowląt Ziaji (białe opakowanie).

 Jest ciepły, otulający. Mogłabym go wąchać i wąchać bez końca :)

A Wy? Znacie ten zapach? Lubicie go?


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chcecie zamówić coś ze strony Goodies.pl możecie skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego (wielokrotnego użytku), który upoważnia do 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty Yankee Candle.
Kod: MALLENE

Ważny jest do końca 21.12.2014Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...