wtorek, 30 czerwca 2015

YANKEE CANDLE- WOSK A CHILD'S WISH


YANKEE CANDLE- A CHILD'S WISH

Wyczuwalne aromaty: delikatna i ciepła kwiatowa bryza, górska lilia oraz bursztyn.

Kompozycja beztroska jak zabawa w gronie małoletnich przyjaciół i gwarantująca poczucie bezpieczeństwa kojarzące się z pełną miłości opieką kochanych rodziców. Pachnąca najpiękniejszym bukietem kwiatów – ale nie tym, który kupić można w osiedlowej kwiaciarni! Pąki zamknięte w wosku A Child's Wish to płatki ozdabiające wszystkimi kolorami tęczy wiosenną łąkę – nasz ulubiony plac dziecięcych zabaw i miejsce, do którego z czułością wracamy wspomnieniami. A Child's Wish to powrót do dzieciństwa – sielskiego, beztroskiego, czeszącego jasne włosy świeżym wiatrem. To kompozycja cudowna, radosna i bezpieczna – idealna dla marzycieli i idealistów.Bardzo byłam ciekawa zapachu tego wosku. Lubię takie hmm sentymentalne aromaty :)W opakowaniu pachniał naprawdę intrygująco.

Ciężko mi opisać ten zapach. Z jednej strony przypomina mi zapach perfum z wczesnych moich lat (nazywały się MIO i pachniały pięknie, nie to co teraz), z drugiej zaś gdzieś daleko, daleko wyczuwam nutkę zapachu gum do żucia kulka, donald, turbo. Natomiast po ostatnim paleniu byłam pewna, że czuję w nim I love love Moschino albo Light Blue DG. 

Kompozycja bardzo ładna, nie jest płaska. Jest z tych, gdzie inny zapach wyczuwacie na początku wąchania, inny kiedy woń idzie przez nozdrza, a inny kiedy wydmuchujecie powietrze.

Może kojarzyć się z trawą, łąką, są też nuty cytrusowe i ziołowe.
Zapach jest lekki, delikatny, subtelny. Nie jest duszący, mdlący czy ostry. Można się przy nim odprężyć i zrelaksować. Chociaż.. nie miałabym nic przeciwko, gdyby był bardziej trwały.

Mimo, że wosk YC A CHILD'S WISH nie przypomina mi zapachu mojego dzieciństwa to spodobał mi się na tyle, że kupię go jeszcze ponownie.
Co jakiś czas w moim mieście w supermarkecie "Piotr i Paweł" pojawiają się woski YC i mam nadzieję, że zrobią wreszcie jakąś dostawę, bo dawno nie było czegoś nowego :))

Napiszcie, który wosk YC jest waszym ulubionym. Ja chyba najbardziej lubię Baby Powder.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...