wtorek, 12 lipca 2016

SCHWARZKOPF ESSENCE ULTIME AMBER + OIL ANTI-BREAKAGE: szampon, intensywna maska, odżywka w sprayu.


Dzisiaj obiecana recenzja produktów do włosów Schwarzkopf dających u mnie efekt WOW. 
Już dawno nie miałam przyjemności używać aż tak świetnych kosmetyków. 
Przetestowałam je razem, osobno, łączyłam z innymi produktami. 
Zużyłam do ostatniej kropli i na pewno kupię ponownie.ESSENCE ULTIME AMBER+ OIL ANTI-BREAKAGE: kompleksowa formuła rekonstruuje włosy od wewnątrz, aby zmniejszyć  łamliwość do 95%*  i upiększa każde pasmo włosów dla spektakularnego blasku.

* przy równoczesnym użyciu szamponu, odżywki i maski; w porównaniu do włosów przed pielęgnacją


SZAMPON ESSENCE ULTIME AMBER+ OIL ANTI-BREAKAGE, 200 ml
Naprawia uszkodzone włosy od wewnątrz, dodając im spektakularnego blasku. 
Cena: ok 22,99

MASKA ESSENCE ULTIME AMBER + OIL ANTI-BREAKAGE, 200 ml
Kremowa maska delikatnie wnika do wnętrza włosa, oferując głęboką, odżywczą pielęgnację dla mocno zniszczonych, suchych i zmęczonych włosów.
Cena: ok 22,99 

ODŻYWKA W SPRAYU ESSENCE ULTIME AMBER + OIL ANTI-BREAKAGE, 200 ml 
Natychmiastowy efekt. Ułatwia rozczesywanie włosów.
Cena: ok 22,99
Szampon Essence Ultime Amber + Oil to zdecydowanie szampon pielęgnacyjny. Niewiele znalazłam tego typu produktów o takich właściwościach. Zawsze oczekiwałam "tylko" dobrego oczyszczenia i żeby nie powodowały obciążenia, przesuszenia włosów. 
Dlatego zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. 

Szampon posiada przyjemny zapach oraz konsystencje. Bezproblemowo się aplikuje i myje. Wystarczy nakładać małą ilość. Nie przecieka przez palce. Dobrze się pieni. Genialnie oczyszcza włosy i je pielęgnuję. Są dni, kiedy po prostu nie chce się czy nie ma się czasu na nałożenie odżywki, maski. W przypadku tego szamponu nie jest to konieczne, ponieważ sam działa również jak odżywka.


Maska Essence Ultime Amber + Oil- z całą pewnością to produkt, który warto mieć w swojej łazience. Posiada gęstą konsystencję, ale nie toporną. Dobrze się spłukuje. Po jej użyciu włosy są gładkie, miękkie, odżywione, wygładzone. Tak jakby dostały konkretną dawkę nawilżenia. Działa nawet po krótkim czasie. Muszę przyznać, będąc aż tak zadowolona z działania szamponu i maski, nie mam potrzeby używania tej odżywki w sprayu

Sama w sobie jest również dobrym produktem. Zwykle aplikowałam ją na włosy na drugi, trzeci dzień po umyciu, kiedy robiły się sztywne. Sprawia, że po jej użyciu włosy są miękkie, bardziej elastyczne, ładniej wyglądające.

Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to to, że nie ułatwia rozczesywania włosów po umyciu. Jednak zdaję sobie sprawę, że gdyby to robiła to konsystencja mogłaby być za bardzo obciążająca. 


Produkty Schwarzkopf idealnie się sprawdziły na moich włosach.
Dla przypomnienia posiadam długie, gęste włosy, które systematycznie katuję suszarką oraz farbą do włosów. U nasady dość szybko tracą na świeżości, a końce są suche. Lubią się kołtunić. 

Już po pierwszym użyciu, kiedy ściągałam ręcznik z głowy widziałam różnicę w porównaniu do stosowania innych szamponów, masek.
Włosy dużo lepiej się rozczesywały, układały podczas suszenia.
 Natomiast po wysuszeniu pięknie się prezentowały.

Obawiałam się, że po dłuższym używaniu tych kosmetyków włosy przestaną być w tak dobrej kondycji, ale zużyłam całe opakowania i do samego końca byłam z nich zadowolona.
Co parę myć dla odmiany stosowałam coś innego. 
Szampon i maska trafiają do moich ulubieńców i odkryć roku.
Będę polować na nie w promocji! :)


Dajcie znać czy znacie te produkty oraz czy macie swoje ulubione szampony, odżywki, maski.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...