środa, 4 lipca 2012

Kilka spraw.. Statyw, Shape, Przeżyć lipiec za 50zł, Komentarze.


Fotografowanie wciągnęło mnie niesamowicie. Jeszcze rok temu nie pomyślałabym, że może to byc moja ogromna pasja. Chwalę się więc nowym nabytkiem na początek.Statyw, który kupowałam łącznie z lustrzanką, na który baaardzo długo czekałam (chyba nigdy w życiu tak długo na przesyłkę nie czekałam..) :) Regulacja wysokości. W sumie jeszcze go nie probowałam, bo mam lekki przestój w robieniu zdjęć. Myślę, że ułatwi mi on fotografowanie. Dodatkowym plusem jest to, że mało miejsca zajmuje (aż byłam w szoku). Ma specjalny pokrowiec, który się zawiesza na ramieniu. Mogę więc bez problemu brac go wszędzie ze sobą.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kupiłam Shape'a z płytą. Myślałam, że już go nie dostanę, ale bez problemu można go dostać u mnie w mieście.

Autorski program Ewy Chodackiej tfuuu Chodakowskiej (dzięki annawanna za zwrócenie uwagi :P)  dla średnio zaawansowanych (tutaj mam wątpliwości do jakiej kategorii przynależę :P)
Spalanie&modelowanie


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączam do akcji przeżyć lipiec za 50zł... :)--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiejsze zakupy dały mi pewien powód do refleksji.. Kupiłam mało, a portfel dużo lżejszy. Mam zamiar przyglądnąć się swoim miesięcznym wydatkom.

Każdy zakup będę notować w notesie, co pozwoli mi na przeanalizowanie swoich zakupów oraz opracowanie planu- dobrego gospodarowania pieniędzmi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Włączyłam funkcję moderowania komentarzy. Bloga prowadzę 8 miesięcy i przez ten czas nie dostałam żadnego obraźliwego komentarza.
Od początku nastawiona byłam, ze prędzej czy później będzie miało to miejsce. Obserwowałam inne blogi i widziałam, że to dość powszechne zjawisko, które widzę, że i u mnie się zaczyna.

Moderacja jest póki co chwilowa. Właściwie to nie za bardzo wiedziałam jak się do tego odnieść, ponieważ gdzieś obiło mi się o uszy, że taka opcja zniechęca czytelniczki, a mimo, ze to "moje podwórko" to "bawimy się na nim razem" i czyli się dla mnie zdanie osób czytających moje posty.

Nie przejmuję się komentarzami anonimów, nie rusza mnie to absolutnie i nikt nigdy - a już zwłaszcza takie osoby mające niezwykle nudne i puste życie - nie sprawią, że będę się czuła gorsza.
Jednak mam niesamowity szacunek dla samej siebie i nie pozwolę aby ktokolwiek w jakiś sposób mnie obrażał i zaśmiecał mojego bloga.  Taka jestem i takie jest moje zdanie..
Dlatego mam do Was pytanie, czy opcja moderacji komentarzy Wam przeszkadza? Mój laptop chodzi non stop, raczej w każdej chwili mam możliwość opublikowania komentarzy czy ewentualnego szybkiego odp na pytanie.

Innym rozwiązaniem tego problemu jest brak moderacji komentarzy. Jednak każdy obraźliwy komentarz będę usuwać. Nie mam problemu z odróżnieniem krytyki od obrażania kogoś. Jeśli ktoś miałby wątpliwości co do tego- służyłabym print screenem komentarzy, które nie opublikuję.

Dajcie znać co myślicie ;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...