środa, 22 czerwca 2016

KOBO PROFESSIONAL- FACE CONTOUR MIXOd początku mojego blogowania uwielbiam podkład Kobo Professional Ideal Cover Make Up w odcieniu 405 Suntanned (używany jako bronzer). Podkład, który wielokrotnie został nazywanym tańszym odpowiednikiem bazy brązującej Chanel. 
Dlatego kiedy zauważyłam w naturze tą paletkę do konturowania to wiedziałam, że muszę ją przetestować. Spodziewałam się, że również i z niej będę zadowolona. Oczywiście nie pomyliłam się :)KOBO PROFESSIONAL FACE CONTOUR MIX- zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy

Kobo zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy jest niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.Bardzo podoba mi się już sama idea produktu. Wszystkie kolory potrzebne do konturowania w jednym produkcie. Odcienie są bardzo ładne, neutralne, uniwersalne. Nie za ciepłe, nie za chłodne.
Na uwagę zasługuje piękny, chłodny brąz! 

Konsystencja nie każdemu może odpowiadać. Jest dość zbita, lekko tłustawa. Być może już mam wprawę po podkładzie Kobo Professional Ideal Cover Make Up, bo jednak dla mnie jest idealna. Podkłady dobrze mi się nakłada zarówno palcami, jak i pędzlami, bb. Bez problemu się rozcierają.
Z łatwością można zrobić płynne przejścia.
Podczas aplikacji nie ważą się, nie robią nieestetycznych plam. Ładnie wnikają w skórę.
Z ich pomocą można zrobić delikatny efekt, jak również mocniejszy. Są dobrze napigmentowane. Kolor bronzerów można stopniować. 
Mogę posłużyć nie tylko do konturowania, ale również jako bazy pod bronzer. 
Żółty odcień idealnie rozświetla. 

 Można je wszystkie mieszać ze sobą w celu uzyskania odpowiedniego odcienia, używać osobno- jako korektory.
Z każdym podkładem bardzo dobrze współpracowały. 

Myślę, że z tej paletki mogą być zadowolone początkujące osoby, jak również te bardziej zaawansowane w sztuce konturowania twarzy.

Jestem totalnie zakochana w tym produkcie :)Dajcie znać czy miałyście tą paletkę :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...