wtorek, 28 sierpnia 2012

Kiedy kurier puka do drzwi... :)

Wygrałam rozdanie na blogu http://pieprz-i-kokos.blogspot.com/

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu swojego największego kosmetycznego marzenia.

Myślałam i myślałam.. Właściwie to nazbierałoby się tego wszystkiego po trochę, ale nie wiedziałam co wybrać, więc odpowiedziałam:


"Moje największe marzenie kosmetyczne: przeglądać allegro i trafić na aukcję, gdzie będą kosmetyki, które chciałabym aktualnie przetestować. Cena kup teraz wynosiłaby: 1zł. Przesyłka oczywiście gratis :P "

I takim oto sposobem udało mi się wygrać. Wczoraj kurier przyniósł paczkę. Czekałam na wygraną, ale kiedy zobaczyłam rozmiar przesyłki zwątpiłam czy to na pewno to...

Mówię Wam- jak dobrze, że nie poszłam wczoraj do Rossmanna.. Teraz mam zapas kosmetyków na cały rok :DOstatnio naszła mnie refleksja.. o czym będę pisać na blogu jak już wszystkie swoje kosmetyki zrecenzuję? Po odebraniu wczorajszej przesyłki doszłam do wniosku, że my- blogerki/kosmetoholiczki chyba nigdy nie "sięgniemy dna" :P

Jestem ciekawa, czy udaje Wam się wygrywać rozdania, konkursy oraz zastanawia mnie jakie jest Wasze kosmetyczne marzenie? 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dopijam kawę i zaraz lecę po najnowszego Shape'a z płytą. Gazeta już na mnie czeka se se se :)Nie wiem jak będą wyglądać zdjęcia na blogu w najbliższym czasie, ponieważ aktualnie mój widok z okna to: rusztowania i robotnicy.. :P Tak więc okna mam zasłonięte, a co się z tym wiąże- brak dobrego światła.  Coś na pewno wymyślę ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...