sobota, 26 kwietnia 2014

LOVELY COLOR WEAR- POMADKA DO UST Z FORMUŁĄ DŁUGOTRWAŁĄ O INTENSYWNYM KOLORZE


Widziałam informacje w internecie o tych pomadkach w kredkach Lovely, ale nawet nie łudziłam się, że będą dostępne w moim Rossmannie. Dlatego zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam wszystkie możliwe odcienie, po kilka sztuk i to nawet nie otwarte ;)LOVELY COLOR WEAR LONG LASTING
 POMADKA DO UST Z FORMUŁĄ DŁUGOTRWAŁĄ O INTENSYWNYM KOLORZE

Cztery najmodniejsze kolory w nowej pomadce z formułą długotrwałą. Dzięki matowej formule uzyskujemy efekt intensywnych kolorów nawet do 12 godzin.Cena: ok 8 zł
Pojemność: 2 g
Recenzowany odcień: 3

Pomadka w formie wysuwanej kredki. Nie ma potrzeby temperowania, wystarczy pokręcić dolną, srebrną częścią.
Skusiłam się na kolor różowy, oznaczony numerem 3.
 Odcień można stopniować. Kredka daje efekt matowy. Ma bardzo dobrą konsystencję, nie za miękką, nie za twardą. Kremowa, łatwo się rozprowadza.


Przyznam, że bardzo polubiłam ją od pierwszego użycia. Świetnie się aplikuje, sunie po ustach. Jest bardzo dobrze napigmentowana. Efekt jaki daje jest matowy, ja bym dołożyła dosłownie odrobinę jakiegoś połysku.


Bardzo długo utrzymuje się na ustach. Przetrwała nawet popołudniową drzemkę.

Nałożona w większej ilości może dawać sztuczny efekt oraz zważyć się (przynajmniej ten kolor). Minusem jest, że wygląda nieestetycznie na źle wypielęgnowanych ustach, ale która pomadka wtedy się dobrze prezentuje? Muszę przyznać, że nienawidzę fotografować efektów jakiś produktów na swojej twarzy, ustach. Ciężko uchwycić rzeczywisty kolor, ze 100 zdjęć, ze dwa nadają się do pokazania, a szczęka aż boli od "strojenia min" ;)
Na poniższym zdjęciu efekt po kilkukrotnym pociągnięciu pomadką.Myślę, że skuszę się na zakup pozostałych kolorów. Bardzo ciekawy produkt, w niskiej cenie. Ładne kolory i bardzo dobra trwałość.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...