wtorek, 12 stycznia 2016

L'OREAL VOLUME MILLION LASHES- POGRUBIAJĄCY TUSZ DO RZĘS


L'OREAL VOLUME MILLION LASHES- POGRUBIAJĄCY TUSZ DO RZĘS

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50 zł 
Pojemność: 9 g
Tusz zamknięty w eleganckim, złotym opakowaniu. Lubię ładne rzeczy :) Lubię też maskary L'oreal,  ponieważ większość z nich jest tak zaprojektowana, że z łatwością się je używa, konsystencja jest idealna, a kolor głęboki i intensywny. 
Jednak w przypadku tego produktu mam małe zastrzeżenia.

Szczoteczka silikonowa, która jest dość duża. I to przez swój rozmiar oraz krótkie włoski ciężko nią dotrzeć do krótszych rzęs w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka. 
Według mnie nie jest łatwa w użyciu i nie poleciłabym jej osobom początkującym czy nie mającym wprawy.


Muszę przyznać, że początki użytkowania nie były łatwe. Dopiero, jak konsystencja troszkę podeschła tusz dawał dobry efekt. W miarę upływu czasu było wręcz jeszcze lepiej.

Plusem jest, ze nie tworzy grudek. Nie osypuje się w ciągu dnia, ani nie rozmazuje. Jest bardzo trwały i posiada ładną czerń. Jednak jest trochę kapryśny. Potrafi skleić rzęsy, czy nie równomiernie je pokryć. Druga warstwa pogarsza sprawę. Największy problem miałam z malowaniem dolnych rzęs. Szczoteczką nie mogłam dotrzeć do samej nasady.

Jest dobry, ale nie najlepszy. Spodziewałam się czegoś więcej, zwłaszcza, że gdy się skończył otworzyłam inny tusz tej firmy i efekt po pierwszym pociągnięciu był rewelacyjny.

Zbiera sporo pozytywnych opinii więc warto mu się przyjrzeć. Ja nie przepadam za takim kształtem szczoteczek więc pewnie dlatego nie usatysfakcjonował mnie ten produkt.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...