czwartek, 6 listopada 2014

GARNIER NEO- ANTYPERSPIRANT O FORMULE SUCHEGO KREMU

 Pierwszy antyperspirant w suchym kremie od Garniera dla intensywnej 48 godzinnej ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Idealne połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Lekki zapach o bawełnianej świeżości.

Cena: ok 14 zł/40 ml 


Garnier Neo- antyperspirant o formule suchego kremu to nowość na półkach sklepowych, która spośród innych tego typu kosmetyków wyróżnia się innowacyjnością. Intensywny antyperspirant, niewidoczny suchy krem- brzmi ciekawie, prawda? 
Lubię testować tego typu nowości. Chociaż przeważnie okazuje się, że są to normalne produkty, po prostu w nie co innych wydaniu.

Opakowanie jest lekkie i poręczne, estetyczne, wyglądem przypominające krem do rąk.
Posiada przepiękny zapach- przyjemny, delikatny (są różne wersje zapachowe- ja posiadam soft cotton).


Jego plusem jest wygoda i przyjemność stosowania. Produkt wydobywa się poprzez naciśnięcie tubki i bezpośrednie rozsmarowanie pod pachami. Tak więc możemy aplikować tyle ile chcemy. 
Nie mam żadnych zarzutów jeśli chodzi o aplikator. choć czytałam, że niektórzy sądzą, że jest niehigieniczny. Myślę, że pod koniec produktu aplikacja może być utrudniona.
Konsystencja kremowa, szybko się wchłania. 
Skóra po aplikacji nie klei się. 
Nie pozostawia plam i nie odbarwia ubrań. 
Eliminuje zapach potu i chroni od rana do wieczora. 
Zastosowany po depilacji nie podrażnia skóry- nic nie piecze, nie szczypie.

Relacja cena-wydajność moim zdaniem jest na plus. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale muszę podkreślić, że nie mam większych problemów z potliwością. Dlatego nie wiem, jak sprawdziłby się u osób bardziej wymagających.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...