wtorek, 19 maja 2015

RIMMEL WONDER'FULL MASCARA- tusz do rzęs z olejkiem arganowym


RIMMEL WONDER'FULL MASCARA

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olejek arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania. 

Cena: ok. 30 zł 
Pojemność: 12 ml 


Tusz zamknięty w ładnym, eleganckim opakowaniu. 
Duża szczoteczka z wieloma ząbkami, silikonowa. Przyznam, że nie przepadam za aż takimi wielkościami. Ciężko mi się nią malowało rzęsy. 

Słabo je chwyta i bardzo łatwo pobrudzić tuszem powieki. Efekt, jaki można uzyskać jest hmm zwyczajny. Nie ma wielkiego wow, super rozdzielenia i wydłużenia. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć, że potrafi skleić rzęsy. 
Bardzo ciężko dotrzeć do rzęs przy wewnętrznym kąciku oka.

Dobre pokrycie rzęs jest czasochłonne. Jedna warstwa jest mało zauważalna.
Aby osiągnąć mocniejszy efekt trzeba się trochę napracować.


W dotyku rzęsy są elastyczne
Na szczęście nie osypuje się, trzyma się cały dzień. Nie odnotowałam poprawy kondycji rzęs, działania pielęgnacyjnego i odżywczego, ale właściwie to wcale bym tego nie oczekiwała od maskary.

Dobrze się zmywa, a oczy nie pieką podczas demakijażu.


Jeśli miałabym go komuś polecić to osobom lubiącym naturalny efekt. Z pewnością nie jest dla dziewczyn, które szukają konkretniejszego podkreślenia. Odradziłabym go również posiadaczkom krótkich rzęs.

 Ja wypróbowałam i nie kupię ponownie- nie moja bajka, nie takiego efektu szukam i mam problem w operowaniu dużymi szczoteczkami  :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...