środa, 30 października 2013

RECENZJA + ROZDANIE FLOSLEK żele pod oczy


Chyba bardzo się nie pomylę sądząc, że żele pod oczy FLOSLEK są jednymi z najpopularniejszych kosmetyków do pielęgnacji okolic oczu? :)

Ja do tej pory przetestowałam wersję słoiczkową, a dzięki współpracy miałam możliwość wypróbowania dwóch żeli i taki sam zestaw mam również dla Was. 

Ja, osobiście nie zauważyłam większej różnicy między tymi żelami. Gdybym je dostała w takich samych opakowaniach to śmiem twierdzić, że sądziłabym iż to jest ten sam produkt.

FLOSLEK PHARMA 

ŻEL DO POWIEK I POD OCZY ZE ŚWIETLIKIEM I CHABREM BŁAWATKIEM

Zastosowanie: pielęgnacja wrażliwych okolic oczu. Polecany dla osób pracujących przy komputerze lub w warunkach sztucznego oświetlenia.


ŻEL DO POWIEK I POD OCZY ZE ŚWIETLIKIEM I ALOESEM

Zastosowanie: pielęgnacja okolic oczu podrażnionych, zaczerwienionych, z uczuciem pieczenia po zabiegach kosmetycznych. SPOSÓB UŻYCIA
Niewielką ilość żelu rozprowadzić równomiernie na dolnej i górnej powiece zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego. Stosować na dzień i na noc, również pod makijaż.


OPAKOWANIE/KONSYSTENCJA/ZAPACH
Poręczne opakowanie w formie tubki z węższym aplikatorem. 
Pojemność: 15 ml
Konsystencja żelowa.
Bezzapachowe.

DZIAŁANIE
Zawsze się obawiałam, czy konsystencja żelowa nie okażę się dla mnie za lekka. Jestem zwolenniczką kremowych, treściwych konsystencji.
W rzeczywistości żele dobrze się aplikują, szybko wchłaniają, ale pozostawiają uczucie nawilżenia. Skóra jest gładka, napięta.
Koją podrażnienia, opuchliznę,chłodzą, dają uczucie natychmiastowej ulgi. 
Nie zauważyłam aby zmniejszyły się sińce pod oczami.

Przede wszystkim skóra po aplikacji nie szczypie, nie piecze, a oczy nie łzawią.

Jak dla mnie- mogłyby jednak bardziej nawilżać- ale bądź co bądź producent wcale tego nie obiecuje. Skupia się natomiast na zmniejszeniu nadwrażliwości, podrażnień, uczuci ulgi.

Są łatwo dostępne, a wybrać możecie wersję w słoiczku albo tubce.

Tani i dobry, polski produkt :)

ROZDANIE

Jeśli masz ochotę przetestować żel do powiek i pod oczy, wersja: ze świetlikiem i chabrem bławatniem, oraz żel do powiek i pod oczy, wersja: ze świetlikiem i aloesem, wystarczy, że komentując recenzję, wyrazisz taką chęć. 

Nie musisz być obserwatorem mojego bloga, fanem na FB itd itd.

Rozdanie trwa: od 30.10.2013- 10.11.2013

Nie zapomnij podać adresu E-mail :)

Powodzenia!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...