czwartek, 2 lutego 2012

Vampire's love- róż do policzków w żelu

Nie załapałam się na limitkę Essence Vampire's love, dlatego bardzo się ucieszyłam kiedy wygrałam dwa kosmetyki z tej serii. Jednym z nich był róż w żelu..
ESSENCE, RÓŻ DO POLICZKÓW W ŻELU VAMPIRE'S LOVE
"Wyrafinowana bladość? od tej chwili policzki zalane rumieńcem są dozwolone. Nowy róż o innowacyjnej konsystencji żelowej  gładko rozprowadza się  po policzkach i dodaje im subtelnego różowego blasku. Wyposażony w pompkę ułatwia precyzyjną i szybką aplikację. Dostępny w kolorze: 01 bloody mary." źródło: http://www.essence.eu/pl/produkty/trend-edycje/weiterleitung/vampires-love.html


OPAKOWANIE
Fajna poręczna buteleczka z pompką. Widzimy ile produktu się zużywa.KONSYSTENCJA/KOLOR
Konsystencja żelowa. Kolor? Nie przeraźcie się ;) Krwisto-bordowa czerwień po rozsmarowaniu wpada w róż.APLIKACJA
Jak dla mnie aplikacja tego różu to jakaś katorga.. :) Zaznaczam, że nie umiem jeszcze umiejętnie w odpowiednim miejscu rozprowadzić zwykły róż, także dla mnie to była wyższa szkoła jazdy. Na szczęście najpierw robię zdjęcia na dłoni i już mniej więcej wiem jak kosmetyk się zachowuje. W przypadku tego różu po minucie nie mogłam go zmyć z ręki, a co dopiero rozetrzeć.

Wiedziałam więc, że trzeba się śpieszyć- dodatkowy stres dla osoby niedoświadczonej :P Rozprowadziłam go na policzkach i szybko rozmazywałam go i wklepywałam? Efekt? Jakby mnie ktoś pobił :P Ratowałam się szybko jeszcze pędzlem i jako tako znośnie to wyglądało (na zdjęciach, bo normalnie to bym tak z domu nie wyszła (efekt na zdj lżejszy)). Na nic nie poradzi ratowanie się podkładem, pędzlem. Róż siedzi na policzkach i się trzyma- niesamowita trwałość ;)?


EFEKTY
Efekt na zdjęciach wyszedł, że tak powiem  łagodniejszy i ogólnie jeszcze w miarę do przyjęcia.


PODSUMOWANIE
Na prawdę wierzę , że róż ten może dać niesamowity efekt, piękny naturalny rumieniec. Jeśli dodamy do tego jego największy plus czyli pigmentację i trwałość to wysuwa mi się wniosek, że musi to być świetny kosmetyk.
Dam mu jeszcze kilka szans, może nauczę się jak odpowiednio go aplikować. Jeśli nie to trafi do zakładki "WYMIANA"

----------
Zakładki WYMIANA, TANIE I DOBRE, KOLORÓWKA itd za niedługo zaczną działać.
Dziękuję za pomoc http://lyna-sama.blogspot.com/

Jeśli macie jakieś propozycje dot zakładek, które się pojawiły, albo chciałybyście jakąś dodatkową dajcie znać w komentarzu lub drogą mailową: malleneblogspot@gmai.comRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...