środa, 22 lutego 2012

Marynarskie paznokcie..

Nie przepadam za ubraniami w paski. Wydaje mi się, że niekorzystnie w nich wyglądam. Styl marynarski sam w sobie na kimś bardzo mi się podoba, a paski na paznokciach? Czemu nie? Ostatnio gdzieś w necie natknęłam się na podobne mani, więc postanowiłam spróbować ;)
UŻYŁAM:
1. Granatowy lakier WIBO nr 18
2. Wyczyszczony cieńki pędzelek z linera GR (służył mi do malowania granatowych pasków)
3. Biały lakier Beauty Uk
4. Czerwony liner GR (potrzebny do zrobienia serduszek)Malowanie poszło mi całkiem szybko, najpierw pomalowałam całe paznokcie lakierek granatowym i białym, następnie wzięłam się za robienie pasków, które u mnie są szersze ponieważ mam dłuższe paznokcie. Na krótkich sprawdzą się cienkie paski.
Największą trudność sprawiło mi malowanie serduszek.. bo o ile paski mi wyszły w miarę równe, to obawiałam się, że cały efekt popsuję serduchami, które zazwyczaj wyglądają jak czerwone plamy :PPodobno jak byłam małą dziewczynką to nie cierpiałam koloru granatowego.
Mama opowiadała, że w tamtych czasach -kiedy ciężko było dostać ubrania- dostała śliczne rajtuzy tego właśnie koloru. Miałam jakieś 1,5 roczku i strasznie się darłam kiedy mi je założyła. Ona nie wiedziała o co mi chodzi, natomiast po chwili doszła do wniosku, że kiedy mi je ściąga to przestaję beczeć i nie przeszkadza mi zakładanie rajstopek o innym kolorze :P

Koloru granatowego nie lubię do dziś, natomiast na paznokciach bardzo mi się spodobał;)

--------
Zaczął mi się remont w domu.. Dzisiaj o 12 wymieniają mi wszystkie drzwi, trzymajcie kciuki, żebym to jakoś przeżyła :P
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...