wtorek, 3 stycznia 2012

WYNIKI ROZDANIA!!! + i ja próbuję szczęścia

Oooo masakra, cały dzień spędziłam nad weryfikowaniem zgłoszeń..
Ale nareszcie skończyłam, wrzuciłam wszystko do maszyny losującej.. iiiii


NAGRODĘ GŁÓWNĄ WYGRAŁA:NAGRODĘ NR 2 WYGRAŁA: NAGRODĘ NR 3 WYGRAŁA:


Gratuluję! Zaraz się skontaktuję z Wami mailowo.
 
 Chciałam jeszcze dodatkowo przyznać jedną mini nagrodę blogerce, która tak jakby pomogła mi ogarnąć całego tego blogspota, dzięki której w jakimś sensie rozpoczęłam swoje blogowanie i która zawsze służy mi pomocą i radą jeśli mam jakieś pytania dot. prowadzenia bloga. Tą osobą jest NIECIERPEK
Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które wzięły udział w rozdaniu, a szczególnie tym, które czytają mojego bloga i choć trochę go polubiły ;)


Możecie teraz pousuwać notki czy zdjęcia o moim rozdaniu. Jednak jeśli usuniecie mnie z Obserwowanych Blogów to uważam wtedy, że mój blog nie jest dla Was interesujący, nie czytacie go, a jesteście chętne tylko na rozdanie- co się wiąże z tym, że przy następnym rozdaniu nie będę brać pod uwagę takich osób. Myślę, że jest to w miare sprawiedliwe.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli po przeczytaniu tego posta czujecie się "lekko" smutne i niepocieszone, ponieważ nie wygrałyście to zapraszam Was do udziału w rozdaniach, w których ja próbuję szczęścia :)
do 29stycznia
do 31stycznia
do 8 stycznia
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...