wtorek, 19 marca 2013

Korektor Maybelline Affinitone - mój ulubiony korektor pod oczy.


Mój nieśmiertelny Dermacol używany jako korektor pod oczy po prostu mi się znudził. Nadal go polecam, ponieważ ma świetne krycie. Jednak trzeba go odpowiednio aplikować, aby zbytnio nie obciążył delikatnej skóry wokół oczu.

Szukając jakiegoś innego zamiennika przeglądałam wizaż, blogi. Zależało mi na jasnym odcieniu, kryciu i rozświetleniu oraz aby cena była w granicach rozsądku.  Miałam kilka swoich typów, ale to korektor Maybelline Affinitone najbardziej mnie zaciekawił. Spodobały mi się efekty na blogach, jego cena oraz  konsystencja i krycie.MAYBELLINE AFFINITONE CONCEALER

Zawiera pigmenty kryjące, które utrzymują się na twarzy przez wiele godzin. Bez substancji tłuszczowych, nie zatyka porów. Idealnie tuszuje cienie pod oczami. Posiada bardzo wygodny aplikator.Pojemność: 7,5 ml
Cena: ok 25 zł

Recenzowany odcień: 01 NUDE BEIGE

MOJA OPINIA
Posiadany przeze mnie korektor jest najjaśniejszym z dostępnych odcieni. Przypuszczam, że ciężko go dostać, ponieważ ja ledwo wypatrzyłam jedno opakowanie. 
Kolejny kolor to 02 Natural i może okazać się za ciemny dla osób o bardzo jasnej karnacji (najlepiej sprawdzać to osobiście :))

Aplikator w kształcie gąbeczki.


Kremowa konsystencja. Korektor Affinitone jest dość dobrze napigmentowany (wpada w żółte tony, nie różowe). Prosta aplikacja, za pomocą serdecznego palca wklepuję go w okolice oczu. 
Korektor aplikuję na skórę, na którą uprzednio nakładam kremem pod oczy.
Nie wysusza.


  Mam wrażliwe okolice oczu. Z sińcami jest różnie, ale zazwyczaj narzekam na niewyspanie i zmęczenie. Krycie jak dla mnie satysfakcjonujące (określiłabym je jako średnie w kierunku mocnego), przy czym jednocześnie korektor rozświetla.

Nie waży się, nie zmienia koloru, nie robi plam. 
Wchodzi mi w jedną głębszą zmarszczkę pod oczami (z każdym korektorem tak mam), więc wystarczy jak bezpośrednio po aplikacji to miejsce przetrę pałeczką kosmetyczną.

Długo się utrzymuje w ciągu dnia. Efekt jest naturalny. 


Efekt przed i po
Oczywiście bawiłam się w podpisywanie zdjęć i kiedy zorientowałam się, że zrobiłam błąd w nazwie, było już po przysłowiowych ptokach :D

Jedna strona z korektorem, druga bez

Efekt przy pełnym makijażu
(i niech mi ktoś powie, że kobiety nie powinny się malować!! :D)
PODSUMOWANIE
Moim zdaniem jest to bardzo dobry korektor.  Nie wiem jak się sprawdza przy kryciu zaczerwień/naczynek/wyprysków, bo używam w tym celu tylko podkładu.


Jaki jest Wasz ulubiony korektor pod oczy? Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...