wtorek, 18 marca 2014

Pudełko z biżuterią, czyli marcowy FJBOX.
Co miesiąc z ciekawością wypatruję postów pokazujących zawartość pudełka FJBOX, a w tym miesiącu sama takie otrzymałam w ramach współpracy. Oczywiście doskonale wiedziałam wcześniej co w nim znajdę, ponieważ u mnie ciekawość zawsze bierze górę :)
TRZY BRANSOLETKI BRACELAND ZE SZKLANYCH PEREŁEK Z OZDOBAMI W KOLORZE ZŁOTA
99 zł

Myślę, że perełki są bardzo uniwersalne i pasują do wielu stylizacji. Nie do końca przemawiają do mnie te ozdoby w kolorze złota, zwłaszcza ta z trzeciego zdjęcia, ponieważ jest bardzo żółta. 
Pozostałe, czyli z napisem love i znakiem nieskończoności mają tą barwę łagodniejszą.
Bransoletki są na gumce.

BRANSOLETKA WYKONANA ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ
15,90

Cieszę się, że trafił mi się kolor brązowy, bo bardzo lubię dodatki w tym odcieniu. Można dwa razy owinąć nią sobie rękę. Posiada regulowane zapięcie w kształcie paska.

WISZĄCE KOLCZYKI W KSZTAŁCIE SREBRNYCH KOLCÓW
9,90 zł

Nie wiem, czy zwróciłabym uwagę w sklepie na takie kolczyki w kształcie stożka. Z pewnością to moja siostra sięgnęła by po takie, jako pierwsze. 
Przymierzyłam je w domu i bardzo mi się spodobały. Niby takie klasyczne, proste, ale z pazurem. SREBRNA ZAWIESZKA SWAROVSKI KALIOS 
19,90 zł

Przepiękna zawieszka. Delikatna, subtelna- na pewno będę po nią często sięgać. Ojj.. chciałabym wszystkie wersje kolorystyczne i kolczyki do kompletu ;)NASZYJNIK W KOLORZE ZŁOTA
25,90 zł

Ciekawy naszyjnik na dłuższym łańcuszku. 

Podoba Wam się zawartość marcowego pudełeczka?


Po więcej informacji zapraszam na FanPage https://www.facebook.com/FJBox?ref=hl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...