sobota, 2 czerwca 2012

Swan..

Pisałam Wam wczoraj o moim nowym lakierze do paznokci z Safari. Kosztował całe 3zł, ma piękny jasnofioletowy wpadający w róż kolor.
Nie tak dawno buszując po necie, odkryłam  bloga Agi z  http://aga-star.blogspot.com/

Jej  flaming na paznokciach http://aga-star.blogspot.com/2012/03/instrukcja-flaming.html zainspirował mnie do zrobienia dzisiejszego mani.
Trochę pozmieniałam po swojemu, z flaminga zrobiłam łabędzia, a kropki zastąpiłam brokatowym lakierem... :)

Lakiery Safari są bardzo tanie, dostępne w przeróżnych sklepach/na bazarkach i posiadają niesamowitą game kolorystyczną. Może nie sa idealne pod względem konsystencji, czasu wysychania oraz trwałości, ale lubię je mieć w swojej kolekcji, ponieważ moim zdaniem długo zachowują trwałość i nie gęstnieją, a ja tak czy inaczej bardzo często zmieniam kolor na paznokciach.
Wbrew pozorom łabędzia malowało się banalnie prosto, choć na wszelki wypadek przećwiczyłam pare razy na gazecie :P Po prostu białym linerem malujecie jego zarys oraz wypełniacie, a czarnym rysujecie dziubek i oko.Zresztą Aga pokazała instrukcję jak zrobić flaminga.

Jak znajdę więcej czasu to będę dopracowywać go, bo wiadomo dzisiaj mój łabędź chyba bardziej przypomina białą kaczkę :PCiężko było zrobić zdjęcia, żeby idealnie to wszystko uchwycić. Nie do końca się udało. W rzeczywistości łabędź był dość wyraźny na tle, a brokatowe drobinki ślicznie się mieniły.
Mam nadzieję, że Wam się podoba. Mi bardzo! :)
Znacie jakieś stronki (blogi?;)) z inspiracjami urodowymi (makijaż,paznokcie,włosy, moda itd)?
Jeśli tak to podzielcie się! :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...