sobota, 23 maja 2015

Tańszy zamiennik szczotki Tangle Teezer- Ingrid, profesjonalna szczotka do włosów w wersji podróżnej

INGRID TRAVEL SIZE, PROFESJONALNA SZCZOTKA DO WŁOSÓW W WERSJI PODRÓŻNEJ

Polecana przez profesjonalistów doskonała szczotka do włosów, która pozwala utrzymać je w doskonałej kondycji. Doskonale rozczesuje włosy i zapobiega ich plątaniu. Delikatna dla włosów, nie szarpie ich i nie powoduje łamania. Masuje skórę głowy poprawiając jej ukrwienie. Świetnie rozprowadza wszelkiego rodzaju kosmetyki pielęgnacyjne takiej jak odżywki, maski czy olejki. Łatwa do utrzymania w czystości. Perfekcyjnie wyprofilowana dobrze leży w dłoni. Idealna w podróży.

Cena: ok 22 złMiałam zamiar kupić szczotkę TT w tym kolorze mimo, że mam już kompaktową panterkową, ale rozumiecie słabość do tego koloru, więc jak to mówią: od przybytku głowa nie boli :)

Jednak któregoś dnia będąc w drogerii natknęłam się na szczotki do włosów zrobione na wzór TT, firmy Ingrid, z której to jest mój ulubiony podkład. Cena niższa więc postanowiłam wypróbować.

Wypróbowałam już jedną kompaktową szczotkę TT, dTangler wersję różową (moją najstarszą i najbardziej ulubioną, którą używam cały czas) i wersję panterkową, szczotkę dołączoną do Skrzypowity oraz słynną podróbkę z Chin za 5 zł (z tymi dwoma ostatnimi szybko się rozstałam). I muszę przyznać- szczotka szczotce nie równa :)
Jednak ta z Ingrid bardzo przypomina mi oryginał i praktycznie niczym się od niego nie różni.Porównując ją do szczotek, które można zamówić z Chin za 5 zł jest bardzo dobrze wykonana. Wizualnie i w dotyku nie jest taka sztuczna, plastikowa, licha.


Wersja kompaktowa, która bez problemu się otwiera i zamyka. Przez cały czas użytkowania nic się z nią nie stało. 
Nie rozleciała się, nie rozkleiła, nie wypadł żaden ząbek. Nawet bez żadnego szwanku przeżyła kilka upadków.Na poniższym zdjęciu macie małe porównanie ze szczotką TT. Są praktycznie identyczne. Włoski nie są sztuczne, ale są dosyć giętkie i elastyczne, jednak nie wyginają się podczas użytkowania, a odpowiednio wchodzą między włosy.
Jest dobrze wyprofilowana i dobrze leży w ręce. Jest lekka i bez problemu sunie po włosach.
Wiadomo- musiałam ją kilka razy użyć aby się wyrobiła. Z łatwością rozczesuje włosy, nie szarpie ich, nie wyrywa. Czesanie przebiega sprawnie i szybko. Jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż moją ulubioną nadal jest różowa dTangler. Tę natomiast noszę zawsze w torebce.
Produkt wart poznania, więc jeśli kiedyś się na nią natknięcie (co prawdopodobnie łatwe nie będzie) polecam się skusić. Powinnyście być zadowolone, tak jak ja :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...