wtorek, 9 grudnia 2014

Wtorek z Yankee Candle- wosk Candy Cane Lane

Kolejny wosk Yankee Candle ze świątecznej edycji.
Obrazek na opakowaniu jak najbardziej kojarzy mi się ze świętami, ale czy zapach również- do tego nie jestem przekonana.

Wyobrażałam sobie, że będzie przede wszystkim pachniał ciasteczkami, lukrem, czekoladą. Włożyłam do kominka, zapaliłam świeczkę i czekam. Czekam, czekam.. nic nie czuję. Wyszłam więc z pokoju i wróciłam za jakąś chwilę i dopiero wtedy poczułam lekką nutę.. gumy do żucia Orbit o smaku mięty i jakiś owoców :))


Aromat mięty pieprzowej zabija wręcz śliczną słodką woń, którą wyczuwa się gdzieś w oddali. Nie kierujcie się naklejką na opakowaniu..
Zapach mało intensywny, jest delikatny i subtelny, rześki. Idealny dla nosów wrażliwych na ostre zapachy. Nie jest mdły ani męczący.

Wg mnie nie jest świąteczny. Jeżeli już na siłę miałabym doszukiwać się w nim takowego podobieństwa to porównałabym go do cukrowych, miętowych czerwono białych lasek.Jak dla mnie jest trochę taki bez charakteru, mało wyrazisty. Chyba wolę bardziej intensywniejsze zapachy, choć od czasu do czasu lubię takie delikatne, ledwo wyczuwalne aromaty.. :)


-----------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chcecie zamówić coś ze strony Goodies.pl możecie skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego (wielokrotnego użytku), który upoważnia do 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty Yankee Candle.
Kod: MALLENE

Ważny jest do końca 21.12.201
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...