wtorek, 9 lutego 2016

SOMETHING NEW - RIMMEL, QBOX + PYTANIE DO WAS (suszarka, lampa pierścieniowa).


Cześć!

Dzisiaj taki lekki post o dwóch ostatnich przesyłkach. Korzystając z okazji chciałam Wam podziękować za ogromne zainteresowanie ostatnim postem Wymiana/Sprzedaż. Dzięki Wam pozbyłam się wielu niepotrzebnych rzeczy. Mam nadzieję, że po otrzymaniu przesyłki będziecie wszystkie zadowolone :)

Muszę jak najprędzej się zmobilizować aby przeglądnąć kolejne rzeczy, których nie używam. Wiem, że mam na zbyciu sporo wosków YC, termoloki oraz coś z biżuterii.

Niedawno dostałam przesyłkę od Rimmel

Ogólnie to nie przepadam za szminkami, błyszczykami. Często tego typu produkty podobają mi się najbardziej na innych niż moich ustach :)

Kolory pomadek Rimmel są cudowne! 
Intensywne, nasycone, dobrze napigmentowane.Najbardziej urzekła mnie śliwka (800 Under My Spell). O dziwo nawet mi pasuje. Zwykle w ciemniejszych kolorach wyglądam jak klown ;)
Czerwień (510 best of best) niestety chociaż piękna to nie dla mnie. Chyba, że zrobiłabym sobie usta. Nad czym się poważnie zastanawiam :P

Natomiast nudziak (200 It's a keeper) jest całkiem przyjemnym, delikatnym i uniwersalnym kolorem. 

Druga przesyłka to paczka od QBOX
Trochę czekała na mnie z otwarciem, ponieważ najpierw ten nieszczęsny szpital, o którym Wam pisałam na Instagramie, później powrót co codzienności. 

O tym niekosmetycznym pudełku pisałam Wam już w TEJ notce. Jest to herbaciany box.

Tym razem dostałam zestaw herbat FIVE O'CLOCK i już rozpoczęłam moją przygodę z poznawaniem nowych smaków. 
Mniam!--------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny, mam do Was 2 pytania

Zastanawiam się nad zakupem obrotowej suszarko-lokówki. Jak myślicie, czy przy długich włosach taka się sprawdzi? Polecicie mi jakąś konkretną?

Chciałabym wreszcie się zaopatrzyć w lampę pierścieniową do zdjęć na bloga. 
Już ją kupuję chyba 3 rok z rzędu :P Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym temacie i rady, dajcie znać!Mam nadzieję, że miło Wam mija wieczór. Ja mam zamiar dzisiaj się wcześniej położyć, ale znając życie nic z tego nie będzie ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...