piątek, 25 października 2013

PHOTOMIX1. Kartka urodzinowa i karta podarunkowa do Rossmanna.
2. Lakiery Blink Blink- wielkie rozczarowanie miesiąca. Wbrew pozorom mają za mało większych drobinek, przez co efekt wychodzi moim zdaniem nie ciekawy. Zdecydowanie lepsze są lakiery Essence.
3. Zmywanie.. :)
4. Ptasie mleczko z Milki- najlepsze!!!
5. Wreszcie zakupiłam masełko do ust Nivea. Jest bardzo fajne.

6. Październikowe wydanie ShinyBox.
Zawiera: 125 ml płynu do kąpieli ORGANIQUE, 50 ml 60 sekundowego balsamu do włosów GOLDWELL, odżywkę do paznokci SECHE VITE, maskę do twarzy z witaminą E THE BODY SHOP, płatki pod oczy SYIS, szampon Elastabion S w saszetce FLOSLEK, dwie bransoletki
Z zawartości pudełka jestem  zadowolona i już pierwszego dnia rozpoczęłam testowanie.


7. Skończyłam czytać książkę "Marzenia i tajemnice" Danuty Wałęsy. Udaliśmy się również do kina na film "Wałęsa. Człowiek z nadziei".
Usłyszane zdanie w drodze do kina "To jest randka!" :D


8. Siostra przyniosła książkę "Igrzyska śmierci". Bardzo ją chwaliła, mówiła, że czytała do 2 w nocy, a o 5 wstawała do pracy.
Pochłonęłam ją jednym tchem i poleciłam mamie. Godzina 16 "mamo, lepiej zacznij już czytać tą książkę, jeśli chcesz się wyspać". Czytała do 4 nad ranem :))

9. A na koniec ja i mój kryzys włosowy. W sobotę czeka mnie farbowanie. Planuję też radykalnie podciąć włosy, ok 10 cm. Myślę, że w listopadzie się zdecyduję, choć trochę mi ich żal.. :)
Wieczorami lubię zakładać tą kamizelkę. Jestem zmarzluchem, ale nie cierpię długich rękawów. Kamizelki bardzo dobrze grzeją.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...