sobota, 16 czerwca 2012

Zegarek Paidu

Marzył mi się zegarek. Nie tyle co złoty, bo na taki mnie rzecz jasna nie stać, ale w kolorze złota. Z bransoletą i dużą tarczą.
W końcu zmobilizowałam się i postanowiłam zrealizować swoje marzenie.

Zegarek zamówiłam na allegro. Kosztował 49,90 plus 5zł wysyłka listem poleconym ekonomicznym.

Zapraszam do oglądnięcia  zdjęć. Ja zakochałam się od pierwszego wejrzenia :P


Z wrażenia zapomniałam ściągnąć taśmę ochronna z paska.. :PWolałabym żeby miał odrobinę bardziej wypukłą tarczę, ale nie jest źle.

I wszystko byłoby super, gdyby nie był za duży :D No nic, mam nadzieję, że uda się jakoś to załatwić u zegarmistrza, bo jak nie to jak bum cyk cyk się zapłaczę. Gdzieś mi świta, że w ofercie była informacja, że jest możliwość regulacji, ale sama tego nie zauważyłam.


W ogólnej ocenie zegarek bardzo ładnie się prezentuje. Póki co chodzi bez zarzutu :P Nie wydaje się być lichy oraz taki, który się rozwali po pierwszym noszeniu. Zastanawiam się czy nie zamalować tych cyrkonii bezbarwnym lakierem co by mieć większą pewność, że nie odpadną.


Przy okazji zamówiłam u tego samego allegrowicza klips ściągający ramiączka (1zł za 1szt). Nie wiem czy zauważycie go na zdj, bo wyszło bardzo jasne. W każdym bądź razie słuzy on do spinania ramiączek biustonosza z tyłu- myślę, że przyda się bardzo do bokserek. Jak się sprawdzi? Zobaczymy.
Zakupy robiłam u allegrowicza: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22231466

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...