piątek, 22 czerwca 2012

Gumka do włosów H&M

Wróciłam :)
Nie całkiem zdrowa, z dodatkowymi problemami na głowie, ale nieco podładowana.
Nieszczęścia chodzą parami- u mnie zawsze tak było. Nie ma co się załamywać i trwać w tym stanie tylko trzeba iść na przód.Zawsze chciałam mieć taką metalową gumkę do włosów. Nie znam poprawnej nazwy, ale z tego co się orientuję to mówi się na to: obrączka, ring, hair cuff.

Swoją mam z H&M. Kosztowała 14.90. Można je dostać na allegro za ok 20zł z wysyłką.Chciałam gładką i bardziej typowałam kolor srebrny, ale że nie było to wybrałąm tą.
Zwykła gumna do włosów za pomocą "kółeczka" jest doczepiona do tego metalowego czegoś :)


I tak mając wolną chwilę kombinowałam sobie z nią oraz usilnie próbowałam zrobić sama sobie zdjęcie ..

W pewnym momencie pomyślałam: ciekawe kiedy oderwie mi się to kółeczko łączące gumkę z metalem. Nie minęła minuta i się oderwało :D Ale przyznam, że ciągnęłam bardzo za gumkę no i.. stało się..Wiem sierota ze mnie.. Na szczęście mam grube włosy więc ring bez problemu się trzyma, jednak mam zamiar przywrócić tej gumce wersję pierwotną.

Ponieważ nie przepadam za robieniem zdjęć samej sobie  i najzwyczajniej w życiu takie zdjęcia mi nie wychodzą, wklejam zdjęcie znalezione w google:

źródło: allegro.pl

Co jest najlepsze w tym wszystkim? Raczej nie da się mnie zobaczyć poza domem w związanych włosach. Ale, że jestem gadżeciarą to musiałam tą gumkę nabyć i będe w niej paradować po domu :P


----------


Fajnie jest wrócić do blogosfery. Odpoczynek też swoje robi- odniosłam wrażenie, że ktoś dołożył mi troche wolnego czasu do mojej doby.
Pijąc już na siłę wodę, dowiem się teraz co u Was na blogach słychać :)


Dziękuję wszystkim za miłe słowa w komentarzach pod ostatnim postem :*
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...