poniedziałek, 17 sierpnia 2015

VERONA, INGRID Ideal Nail Care Definition - FAST DRYER, GEL EFFECTMimo, że mój ulubiony podkład jest z firmy INGRID, to niewiele znam innych produktów tej marki. Od jakiegoś czasu testuję bazę rozświetlającą, podkład IDEALUMI oraz dwa preparaty do paznokci, o których Wam dzisiaj napiszę.

INGRID: PRZYSPIESZACZ WYSYCHANIA FAST DRYER

Preparat nowej generacji Fast Dryer z serii Ideal Nail Care Definition INGRID maksymalnie skraca czas suszenia pomalowanych paznokci. Skutecznie zapobiega niechcianym odznaczeniom, gwarantując jednocześnie wyjątkowy połysk manicure już w 30 sekund. Szybkoschnąca formuła doskonale utwardza płytkę paznokci, dzięki czemu jest ona odporna na uszkodzenia.

Cena: 8 zł / 7 ml (online)Nie wyobrażam sobie, żeby w mojej kosmetyczce nie było tego typu produktu. 
Dotychczas byłam wierna wysuszaczowi do paznokci Sally Hansen Dry Kwik. Byłam z niego bardzo zadowolona, ale oczywiście nie miałabym nic przeciwko, gdybym znalazła podobny produkt w niższej cenie.

Fast Dryer Ingrid spełnia moje oczekiwania. Ma wygodny pędzelek, którym dobrze się maluje. Pod jego wpływem lakier nie ciągnie się ani nie robią się na nim smugi (u mnie tak się działo w przypadku zachwalanego Seche Vite).

Ciężko stwierdzić po jakim czasie lakier na paznokciach wysechł (z ciekawości następnym razem sprawdzę z zegarkiem w ręku i porównam z SH). Top coat nie robi tego w 15 sekund, ale czas trwania jest dla mnie zadowalający. Dodatkowo ma ładny, perfumowany zapach. Paznokcie po zastosowaniu błyszczą, a trwałość lakieru jest przedłużona. Jest bardzo wydajny. Używam go za każdym razem malując paznokcie, a ubytek jest mały. Wróżę więc, że na długo starczy i mam nadzieję, że w połowie opakowania nadal będzie poprawnie działał.

Przetestowałam go na różnych lakierach oraz nawet przy 4 warstwach- zadziałał bez zarzutu.INGRID: PREPARAT NAWIERZCHNIOWY GEL EFFECT 

Nowoczesny preparat nawierzchniowy Gel Effect z serii Ideal Nail Care Definition INGRID gwarantuje efekt żelowego manicure bez specjalistycznych lamp. Innowacyjna technologia zapewnia ekstremalną trwałość lakieru oraz maksymalny połysk jak z salonu. Szybkoschnąca formuła doskonale utwardza płytkę paznokci.

Cena: 8 zł / 7 ml (online)
Przyznam, że na początku testowania tego żelowego topu do paznokci Ingrid miałam mieszane uczucia. Widząc efekt na paznokciach nie do końca byłam przekonana, czy aby na pewno taki produkt jest mi potrzeby. 
Jednak, kiedy zaczęłam go używać na lakiery o mlecznych kolorach (+ na frencha) zachwyciłam się efektem, jaki daje. Nawet pewnego razu pomalowałam nim paznokcie tylko u jednej ręki aby utwierdzić się w swoim przekonaniu i podziwiałam efekt z topem w porównaniu do wersji bez niego.

Preparat daje efekt żelowych paznokci, przy czym wygląda to bardzo naturalnie. Daje śliczny połysk, który utrzymuje się na paznokciach parę dni (ok do 3-4 dni, później zaczyna matowieć).


Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć efekt przed (lewa strona) i po (prawa).Fajne produkty, w dobrych cenach. 
Wysuszacz towarzyszy mi podczas każdego malowania paznokci. Po top coat gel effect najchętniej sięgam, kiedy maluję paznokcie moim ulubionym lakierem optycznie wybielającym Inglot lub lakierami w jasnych, mlecznych odcieniach.

Ich minusem jest chyba tylko słaba dostępność. Zdaje się, że nie znajdziecie ich w popularnych drogeriach typu Rossmann, Superpharm. Szukajcie w mniejszych drogeriach, sklepikach i oczywiście online.

Ciekawa jestem, czy używacie top coatów- dajcie znać :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...