czwartek, 4 października 2012

Pani Gadżet- zakupy w biedroncePoszłam wczoraj do Biedronki po jedną rzecz spożywczą, ale oczywiście na tej jednej skończyć się nie mogło... I tak jestem z siebie dumna, bo nie kupiłam żadnego kosmetyku ;)
ORGANIZER NA KOSMETYKI I PRZYBORY
cena: 7.99

Elegancki organizer pomaga uporządkować kosmetyki czy akcesoria. 
Można również wykorzystać jako organizer biurkowy na przybory szkolne. 
Praktyczne kieszonki na: pędzle, kredki, tusze do rzęs, błyszczyki, pilniczki do paznokci itp. 
Funkcjonalna, duża przegroda z usztywnianym dnem. Możliwość złożenia na płasko- pozwala na zabranie organizera w podróż.

Taki organizer to świetna rzecz jak się ma wszystko po całym domu porozwalane. Pomaga utrzymać porządek. Jeszcze nie wiem co w nim będę trzymać. Myślę nad produktami i akcesoriami do włosów..
Na pewno będę go zabierać w podróże kilkudniowe. Można go będzie postawić w łazience i mieć wszystko w jednym miejscu.SZAL DAMSKI- KOMIN
Cena: 11,99
Jestem z niego bardzo zadowolona. Niska cena, przyjemny materiał, modny fason. Bladoróżowy/łososiowy kolor.
Chciałam Wam pokazać jak wygląda na mnie. Miałam dosłownie minute na zrobienie zdjęć, nie zdążyłam się przebrać, uczesać, za oknem nadal robotnicy, bateria w lustrzance padła... Dziwie się, że trzęsienia ziemi nie było :D

Ha! Ale była kamerka w laptopie :P
Wybaczcie mój nieład na głowie.. niewyspanie na twarzy, dziwne miny i te sprawy (dobrze, że nie widać tego bałaganu koło mnie ufff :D)
No dobra.. przyznam się- dzisiaj w Biedronce kupiłam jeszcze brązowy komin :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...