czwartek, 1 sierpnia 2013

DELIA BIOAKTYWNE SZKŁO
Delia Glamour Bioaktywne szkło to kolekcja 8 pastelowych lakierów, stanowiąca alternatywę dla kolorowych emalii. Lakiery są polecane wszystkim, których paznokcie wymagają odpowiedniej pielęgnacji i troski. Zestaw zawartych pigmentów wyklucza przebarwienia wierzchnich warstw paznokcia. 
Bioaktywne szkło to cenne składniki, które wiążą się z płytką paznokcia wzmacniając i utwardzając ją. Zawarte w szkle minerały krzemionki, sodu, wapnia i fosforu wpływają dodatnio na trwałość i odporność paznokci.Wapń poprawia nawilżenie paznokci, chroni je przed nadmierną łamliwością oraz zwiększa elastyczność płytki paznokciowej. 
Krzem wzmacnia paznokcie, ogranicza absorbcję wody i chroni je przed rozdwajaniem. Pierwiastek ten uszczelnia płytkę przywracając zdrowy wygląd paznokciom. Natomiast sód i fosfor wpływają na ich wytrzymałość.
Lakiery dzięki aktywności bioaktywnego szkła tworzą na paznokciach półprzeźroczystą, świecącą warstwę. 
Polecane dla uzyskania delikatnego, pastelowego efektu lub jako baza po kolorową emalię. 

Cena: ok 10 zł
Pojemność: 10 ml
Przyznam szczerze, że kiedy kupowałam ten lakier- nie sugerowałam się zapewnieniami producenta o wzmocnieniu, odżywieniu paznokci itd. 
Wzięłam go, ponieważ uwielbiam lakiery o mlecznym odcieniu

Moja płytka paznokciowa jest ciemna, dlatego pierwsza warstwa praktycznie nic mi nie dała. Druga wyglądała tak sobie. Dopiero trzecia mnie usatysfakcjonowała, ale przez to musiałam troszkę poczekać na wyschnięcie :/

Lakier daje fajny efekt lśniących, zdrowych paznokci. Żałuję, że nie mam jaśniejszej płytki, bo myślę, że wtedy ta jedna/dwie warstwy wystarczyłyby mi. 

Jeśli chodzi o jego właściwości pielęgnacyjne to jakiś cudów nie zauważyłam.
Zdecydowanie przegrywa z żelem do paznokci KillyS, którego wielbię! Nie dość, że daje efekt żelowych paznokci, który mi się podoba, to świetnie wygładza płytkę paznokci (np na paznokciach u stóp mam takie hmm "bruzdy", a on idealnie je wypełnia).

Można powiedzieć, że wreszcie udało mi się nakręcić w miarę dobry film o tym jak robię frencha na paznokciach.
Niestety jakość nie będzie powalająca, ale spróbuję posiłkować się zdjęciami i dokładnym opisem.
Będzie w nim również o tym jak pielęgnuję swoje paznokcie i jak je obcinam. Ogólnie to zauważyłam, że mam tam jakieś swoje sposoby, z którymi chętnie się podzielę
Jesteście ciekawe? :)*Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...