niedziela, 29 czerwca 2014

NIVEA- KREMOWY ŻEL POD PRYSZNIC O ZAPACHU KLASYCZNEGO KREMU NIVEA


Lubię słodkie aromaty kosmetyków, ale od czasu do czasu mam ochotę na coś o neutralnej woni. Zapach kosmetyków Nivea jest dla mnie właśnie czymś takim, dodatkowo miło mi się kojarzy z dzieciństwem, słońcem, zimą. 
Dlatego też w maju zakupiłam kremowy żel pod prysznic o zapachu klasycznego kremu Nivea- jest to nowość na rynku. 

Niestety okazał się bublem.


NIVEA CREME CARE- KREMOWY ŻEL POD PRYSZNIC

Nowość NIVEA Creme Care to pierwsza pielęgnacja pod prysznic Nivea, oparta na legendarnym kremie NIVEA, która zawiera jego oryginalne składniki: prowitamine B5 i pielęgnujące olejki. Dzięki temu odkrywamy przed konsumentami niepowtarzalny produkt, który zapewni im poczucie wyjątkowego nawilżenia skóry, otulając miękką pianą o jedynym i niepowtarzalnym zapachu NIVEA. Cena: 12,50 zł
Pojemność: 500 ml


Od żeli pod prysznic nie oczekuję zbyt wiele. Cieszę się jeśli mają przyjemne dla oka, estetyczne opakowania, ładny zapach. Super, jeśli dodatkowo nawilżają skórę. 
Ale przede wszystkim powinny spełniać swoją podstawową funkcję- dobrze myć!

No właśnie.. W przypadku tego kosmetyku jest to praktycznie niewykonalne, ponieważ produkt w kontakcie z wodą dosłownie w sekundę się rozpuszcza. Także po prostu nawet nie ma co rozprowadzać na skórze.. 
Dziwię się, bo przeczytałam o nim kilka pozytywnych opinii i nikt na to nie narzekał. A czytając opinie typu "super się pieni", "dobrze myje", "gęsta konsystencja" odnoszę wrażenie, że czytam o całkiem innym żelu pod prysznic.
Opakowanie takie, jak lubię- proste, klasyczne. 

Zapach przyjemny, faktycznie pachnie klasycznym kremem Nivea.
 Dobrze się wydobywa z opakowania. 
I tyle..
Bubel!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...