środa, 6 czerwca 2012

Eveline- Volume Celebrities

Tusz do rzęs Eveline Volume Celebrities przygarnęłam w ramach wymiany. Zdawało mi się, że miałam wersję w srebrnym opakowaniu i nawet teraz wydaje mi się, że miały identyczne szczoteczki.Nie znalazłam informacji na opakowaniu jakie zadanie ma ten tusz, czy wydłużać czy pogrubiać.. Poszukałam go na wizażu, ale tam ma trochę inną nazwę i szczoteczkę. 
Na blogu http://basia8212.blogspot.com/2012/02/eveline-volume-celebrity-tusz-do-rzes-i.html wyczytałam, że ma pogrubiać, wydłużać jak i spełniać rolę serum odbudowującego.

Kosztuje ok 10-13zł
Ma dość charakterystyczną szczoteczkę. Szkoda tylko, że nabiera ona za dużo tuszu co oznacza możliwość sklejania. Srebrna wersja tego nie robiła.


1. Bez tuszu     2. Jedna warstwa     3. Dwie warstwy
Uważam, że jedna warstwa jest wystarczająca. Drugą już ciężko nałożyć bez efektu sklejenia..

Na następnych zdjęciach mam nałożone 2warstwy.Ogólnie tusz bardzo lubię. Potrafi wyczarować mega wydłużenie. Posiada swoje drobne wady, które moim zdaniem nie sa jeszcze aż tak bardzo uciążliwe. Może np się odbić u góry lub na dole, przy czym u mnie nie jest to efekt pandy tylko jedna kropeczka, którą łatwo usunąć.

Osobiście dobrze mi się maluje taką szczoteczką. Oczywiście potrzebowałam chwili czasu, żeby ją oswoić, np dolne rzęsy malować jest najlepiej przednią częścią szczoteczki :)

Tusz trzyma się cały dzień.Daję mu 4/5
i
uważam, że jest warty uwagi.


Ciekawa jestem czym sobie zawinił u poprzedniej właścicielki :P


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...