niedziela, 30 września 2012

Zakupy..


Zachęcona promocjami w Rossmannie musiałam go niego zajrzeć. Wyszłam z trzema rzeczami, z których tylko jedna była przeceniona.. :P


ALTERRA, MASKA NAWILŻAJĄCA DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH GRANAT I ALOES
Miałam ją już chyba dwa razy i zawsze do niej wracam. Ogólnie cała seria Alterry Granat&Aloes bardzo przypadła mi do gustu. Innych nie testowałam.

 
Jak wiecie chciałabym wizualnie zwiększyć objętość moich włosów. Próbuję różnych sposobów i mam nadzieję, że wreszcie opracuję jedną metodę, która w 100% się sprawdzi i nie będzie bardzo czasochłonna itd itd :) SCHWARZKOPF got2b, POWDER'ful Volumizing Styling Powder
Czyli puder unoszący włosy u nasady. Po przyjściu do domu oczywiście już go wypróbowałam i faktycznie efekt push up można niezły wyczarować. Zobaczymy jakie będzie moje zdanie na jego temat jak już go dłużej przetestuję.
Mam zamiar spróbować jeszcze ze zwykłym pudrem dla dzieci :)

WAŁKI DO WŁOSÓW SAMOPRZYCZEPNE
Wykorzystam je podczas suszenia włosów suszarką.  Kosztowały chyba 9,99 i jest ich 6 sztuk. Mam nadzieję, że żadnej z nich nie zgubię, a mam do tego niesamowity talent.. :)


Miałam dzisiaj próbować wyczarować fale za pomocą żelu lnianego, ale oczywiście muszę to przełożyć na kiedy indziej, bo nie mam czasu.

Ostatnio dużo u mnie na blogu o włosach.. No cóż tak się przejawia moje włosomaniactwo.. :P
Postaram się dzisiaj stworzyć jakieś mani na paznokciach- dawno już nic nie robiłam. Chyba od miesiąca robię na paznokciach frencha albo maluję je na jasny kolor. 

Jak Wam mija niedziela? Czy u Was też piękna pogoda? Wczoraj byłam w okolicach Limanowej i nie spodziewałam się, że będzie aż tak ciepło.. :)

Ok, zabieram się za suszenie włosów (już po 12!!) i wychodzę. Później Was odwiedzę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...