piątek, 27 stycznia 2012

Ulubiony puder brązujący.. :)

Bardzo lubię stosować bronzery, pudry brązujące. Można nimi fajnie wymodelować twarz, albo nadać jej lekkiej opalenizny i rozświetlenia.VIPERA, PUDER PRASOWANY WIELOFUNKCYJNY BRĄZUJĄCY ZE ZŁOCISTYM BLASKIEM (nr 501)
Upiększa twarz lekką opalenizną
Modeluje rysy
Zastępuje różPomijając fakt okropnego opakowania, które szybko się rysuje przejdę od razu do konkretów :P


KOLOR/KONSYSTENCJA/ZAPACH
Myślę, że kolor jest dość uniwersalny. Tonacja ciepła. Puder posiada rozświetlające złote drobinki, które nie są nachalne. Nie jest ani twardy, ani zbyt miękki- taki w sam raz. Przyjemny zapach.TRWAŁOŚĆ/WYDAJNOŚĆ
U mnie o dziwo nie wymaga żadnych poprawek (na mojej cerze mało co chce się długo utrzymać). Baaardzo wydajny! Już nawet nie pamiętam kiedy i gdzie go kupiłam, a on nadal jest i dna nie widać.

EFEKTY NA TWARZY

PODSUMOWANIE

5/6 (odejmuję punkt za opakowanie)

Tani i dobry puder brązujący. To już chyba uzależnienie, bo jeśli go nie użyję w moim makijażu to czegoś mi brakuje.

------------------------------------------------------------

Nie wiem czy zauważyłyście, ale zaczęłam podpisywać zdjęcia.. Wczoraj jedna z Was pokazała mi linka do bloga gdzie było moje zdjęcie. Nie miałabym nic przeciwko gdyby ktoś się mnie zapytał czy może zamieścić u siebie moje zdjęcie. A tak to poczułam lekki niesmak..
Największym jednak zaskoczeniem było to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=48972
Poznajecie zdjęcie? Jeśli nie to spójrzcie tutaj: http://mallene.blogspot.com/2011/12/sodkosci-w-mojej-azience-biaa-czekolada.html

Zdaję sobie sprawę, że mój aktualny znak wodny na zdjęciu jest marny, gdyż zdjęcie po prostu można obciąć.. Znacie jakiś fajny program do znaków wodnych? Najlepiej taki, gdzie można by było od razu wgrać kilka zdjęć.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...