poniedziałek, 11 kwietnia 2016

YANKEE CANDLE- WOSK PINK SANDS
PINK SANDS- wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytrusy, słodkie kwiaty oraz wanilia.

"To nie jest sen utalentowanego surrealisty, albo twórcze szaleństwo grafika odpowiedzialnego za obróbkę wakacyjnych zdjęć! Plaża usypana z różowych piasków naprawdę istnieje! Żeby tam się dostać wystarczy dobrze rozgrzać wosk Pink Sands. Kiedy kompozycja zacznie unosić się w powietrzu – poczujemy zapach bajkowych, egzotycznych, kolorowych kwiatów wychylających się łapczywie w kierunku słonecznych promieni. Wkrótce też dotrze do nas aromat słodkiej wanilii i orzeźwiających cytrusów rosnących w gajach usadowionych na skraju fantazyjnych, różowych wydm."


Ten wosk bardzo, bardzo chciałam wypróbować. Naczytałam się o nim wielu pochlebnych opinii.
W moim "Piotrze i Pawle" są dostępne woski YC (choć muszę przyznać, że raz długo, długo nie ma nic, a innym razem jest z 10 sztuk) i wypatrywałam go. Kiedy już się pojawił i oczywiście w sklepie go powąchałam wyczułam aromat balonowej gumy do żucia. Mmm! 

Tarta posiada piękną fotografię na opakowaniu- plaża usypana z różowych piasków. Swoją drogą chciałabym ją kiedyś zobaczyć na własne oczy.
 Myślę, że bladoróżowy odcień wosku został idealnie dobrany.

Zdecydowanie jest to jeden z moich ulubieńców. Choć moje wyobrażenie o zapachu z fotografii z obrazka jest nieco inne niż okazało się w rzeczywistości to zapach w 100% wpisuje się w moje gusta.
Głównie dlatego, że czuję w nim nutę zapachu/smaku z dzieciństwa.
 Mówi Wam coś guma balonowa Donald? To właśnie ją czuję :)

Jest słodki, ale mnie nie mdli. Intensywny, ale ma w sobie coś z delikatności. 
Relaksuje mnie i odpręża. 


Trzymam mały kawałek w szufladce toaletki i jak tylko ją otwieram czuję ten piękny zapach.
Podoba Wam się Pink Sands?
Jaki jest Wasz ulubiony wosk YC? :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...