poniedziałek, 1 października 2012

RIMMEL WHITENER


Wczoraj miałam w planach zrobienie nowego zdobienia na paznokciach, które miałam zamiar dziś pokazać. Niestety nie znalazłam na to czasu.
Pokażę Wam więc mój ukochany lakier, którego dostałam od Patrycji z bloga http://color-mania.blogspot.com

Wiecie, że trwały u mnie poszukiwania lakieru, który da mleczny odcień. I to własnie Rimmel najbardziej mi przypadł do gustu.
Ma tylko jedną, wielką wadę. Możecie go szukać w sklepach jak igły w stogu siana.. Ponoć można go dorwać w Pepco..


Bardzo dobrze się go nakłada. Błyskawicznie wysycha nawet przy 3 warstwach. Posiada niebieskie drobinki, ale nie są one widoczne. Raczej tworzą ten wybielający efekt.
Rimmel Whitener jest odżywką wybielającą paznokcie. Myślę jednak, że jest to tylko optyczne wybielenie. Używam jej jako lakier do paznokci. Bez problemu wytrzymuje na paznokciach do 6dni.
Nada się również jako baza.


Ostatnio noszę go na paznokciach non stop. Jest to kolor, który pasuję do praktycznie każdej kreacji. Jest klasyczny, delikatny, elegancki. Lakier szybko schnie (nie trzeba używać wysuszacza).
O zgrozo zużyłam go już całkiem sporo.. i chyba powoli zacznę się rozglądać za czymś co będzie lepiej dostępne.. :) A jeżeli nie znajdę takiego lakieru zostanie mi zamawianie przez internet, ale myślę, że warto :)

Uwiebiam french na paznokciach, ale teraz zaczyna mnie powoli brać na czerwienie, brązy, czekoladę.. A jakie są Wasze typy na jesień? :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...