niedziela, 25 grudnia 2011

Burberry na paznockiach? Prawie.. ;)

Oglądając Wasze blogi wielokrotnie trafiam na pomalowane paznokcie w różne wzorki, które bardzo mi się podobają. Postanowiłam zaopatrzyć się więc w lakiery z cienkimi pędzelkami i zacząć się "uczyć" ;)
Pokażę Wam dzisiaj bardzo prosty w zrobieniu wzorek a la burberry, który ostatnimi czasy stał się moim ulubionym ;)Potrzebne nam są 4 lakiery:


Jak wykonać:


Moje linie są "trochę" krzywe..:D ale bierzcie pod uwagę, że jestem początkująca oraz, że tego tak nie widać z normalnej odległości.
Ozdabiam tylko serdecznego paznokcia ze względu na to, że gorzej idzie mi malowanie lewą ręką i uważam, że gdybym miała mieć wszystkie 10paznokci tak pomalowanych to efekt na prawej ręce mógłby być koszmarny.. ;)
Mam nadzieję, że w miarę szybko nauczę się ładniej malować, a moja ręka przestanie tak drżeć :PPodoba Wam się?

----------------------------------------------------

Przy okazji chciałam się pochwalić swoim nowym odkryciem. Chodzi o sklep GOLDEN ROSE w Krakowie w M1.

Zmęczona, zła i zrezygnowana, że i tym razem nie uda mi się załapać na limitkę z Essence (byłam w Naturze i nie było, dopiero później dowiedziałam się, że ta limitka miała się pojawić tylko w D.) postanowiłam jeszcze zajrzeć do Douglasa w M1 w Krakowie. Oczywiście nie było tam nawet szafy Essence. No cóż.. Idąc dalej wzdłuż sklepów nagle patrzę a tam wielki napis GOLDEN ROSE. Zastanawiam się, czy przypadkiem mi się nie przywidziało, ale nie.. Golden Rose ma swój sklep, a ja o tym nie widziałam! :)

Moje zakupy:


Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym sklepem. Wybór kosmetyków przeogromny! Wszystkie możliwe lakiery, do tego akcesoria, pudry, podkłady, cienie, róże itd.
Ale najbardziej zaskoczyły mnie pędzelki, które są bardzo dobre i tanie (cena 5.90(dwustronny) i 6.90 za sztukę). Ich włosie jest z kucyka.

Na pewno zostanę stałą bywalczynią tego sklepu :P
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...