piątek, 6 stycznia 2012

Zapachowy post.. Circus Circus i inne :)

Kto wymyślił, żeby na jednej ulicy dać Douglasa i Sephore???? :P
Idąc po meteoryty do tej drugiej drogerii wstąpiłam również do D. Stanęłam jak wryta widząc wyłożoną limitkę Circus Circus. Chciałam z niej przede wszystkim perfumy...
 a raczej ich buteleczkę? :PNie jestem przekonana do tych "tańszych" perfum. Oczywiście jeszcze w sklepie je powąchałam. Obawiałam się avonowskiego zapachu Pur Blanca  o którym przeczytałam na blogach, a którego wyjątkowo nienawidzę, gdyż to były pierwsze perfumy jakie robiłam pierwszego dnia dawnej pracy.

Zapach mnie nie powalił na kolana, chociaż był dość przyjemny, więc zaczęłam się zastanawiać i kalkulować. Znacie te sprzeczne uczucia -kup, bo ładna buteleczka, -kup, bo to limitka, -kup, bo to chyba cud, że wystawili ją jeszcze w D, -nie kupuj, po co ci setne perfumy?, -nie kupuj, szkoda 30zł za samą buteleczkę, -kup, a może się przyda?..... itd itdDialog w sklepie z moim TŻ
ON: chcesz?
JA: no nie wiem..
ON: to nie chcesz?
JA: no sama nie wiem..
ON: jak chcesz, to Ci kupię
(szybkie przekalkulowanie i myśli same na tak)
JA: no dobra..
Oczywiście jestem chyba chodzącym pechowcem, gdyż przyjechaliśmy do domu. TŻ chce rozpakowywać perfumy, ja kłócę się, że nie, że ma mi ich nie "rozdziewiczać" (takie nasze określenie :P Lubię swój kosmetyk sama otwierać jako pierwsza) i w ogóle, że dopiero jutro otworzę, bo zdjęcia chce porobić..
Pokusa jednak okazała się silniejsza i naderwaliśmy folię od spodu. Wyciągnęliśmy pudełeczko i co? I okazało się, że nie ma w środku pompki. Następnego dnia telefon do Douglasa i bezproblemowa wymiana na inny egzemplarz.
Muszę przyznać, że zapach jednak bardzo mi się spodobał. Kojarzy mi się z czymś miłym w moim życiu. Z beztroskimi latami :)
No i ta buteleczka śliczna, a w szczególności ta pompka.. :)


Mam słabość do piękny opakowań.. Chociaż tak zaczęłam się zastanawiać i moje perfumy mają dość "zwykłe" buteleczki.


No może bardzo ładną buteleczkę ma Lolita (moje pierwsze oryginalne perfumy, zostało coś tam jeszcze na dnie)I ukochany Angel (tylko cholercia czemu ta gwiazdka nie stoi?? Nie ma ktoś na zbyciu jakiejś podstawki?)
Reszta moich perfum, które aktualnie używam (bo jest ich więcej jeszcze gdzieś o tyle samo..:D- wspominałam już, że jestem molem perfumeryjnym?) ma raczej klasyczne, dość proste i banalne buteleczki...
Ale czy to  nie w prostocie tkwi największe piękno? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...