niedziela, 20 maja 2012

Nawiązanie do posta 'życie blogerki' + zgarnij ode mnie jajko ;)

Jak wiecie, ostatnio byłam w nie najlepszym nastroju. Opublikowałam post ŻYCIE BLOGERKI.. w którym pisałam, że nie wszystko jest takie piękne na jakie wygląda. Niespodziewałam się, że taki będzie odzew z Waszej strony.
Zawsze wiedziałam, że siedzą tu prze miłe osóbki, ale to jakie dostałam w pewnym sensie wsparcie podniosło mnie bardzo na duchu.
Bardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa i nie ukrywam, że bardzo mi one pomogły.

Tego samego dnia przyszła do mnie paczka od Motylicy. Wspomnę tylko, że była to spóźniona paczka, która przyszła w najlepszym możliwym momencie. Pisałyście, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Otóż to. Wiadomo, może to był przypadek, a może coś w tym było ;)


Ostatnio wybrałam się do Tesco po mleko, ale akurat remontują poszczególne działy i nie mogłam kupić tego czego chciałam. Postanowiłam się udać do Biedronki, a że po drodze mam małą galerię to pomyślałam, że pójdę do Rossmana kupić biały lakier do frencha. W poniedziałek czeka mnie ważna rozmowa więc pasowałoby zmyć te kolorowe paznokcie i zrobić coś klasycznego.
W R. białego lakieru nie kupiłam więc udałam się po niego do Paatal.
I tak się nagadałam w poście ŻYCIE BLOGERKI, że jestem zorganizowana itd, a wyszłam ze sklepu oczywiście bez lakieru, a zapłaciłam ponad 50zł. No cóż.. kwiczę z tego powodu już pare dni. Przez ten zły nastrój trochę sobie za bardzo pozwalam..SZCZOTKA, Dtangler
Swojego czasu miałam zamiar kupić szczotkę tangle teezer, ale zawsze jakoś mi żal było pieniędzy. Dlatego jak zobaczyłam tą to postanowiłam wypróbować. Kosztowała ok 25zł z tego co pamiętam. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Dobrze się trzyma, fajnie rozczesuje włosy, nie szarpie ich, nie wyrywa.MAX FACTOR, ANGELESS ELIXIR, 2in1 FOUNDATION+SERUM, TESTER
W Paatalu mam swoją ulubioną sprzedawczynię. Ona również ma cerę suchą i podczas moich wizyt tam wymieniamy się różnymi spostrzeżeniami. Kiedyś poleciła mi ten podkład, postanowiłam więc wypróbować mini tubkę, mimo, że nie przepadam za podkładami MF. Ten też jakoś do gustu mi nie przypadł, ale na codzień ujdzie.


BEAUTY BLENDING SPONGE, GĄBECZKA DO MAKIJAŻU
Kiedy zobaczyłam w Paatalu "jajka" to zaświeciły mi się oczy i już wiedziałam, że musiałam je mieć ;)
Do tego cena skutecznie mnie zachęciła.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ze sklepu wyszłam z dwoma jajkami. Tak sobie pomyślałam o Was..  Jak potrafiłyście poprawić mój nastrój. Mnie ono kosztowało 10zł, a może którejś z Was sprawi ono radość i poprawi dzień.


OGŁASZAM WIĘC ROZDANIE
Myślałam nad zasadami. Nie ukrywam, że z chęcią nagrodziłabym  osoby, które skomentowały post ŻYCIE BLOGERKI. Jednak zdaję sobie sprawę z tego (bo również i mi się to zdarza), że niektórzy czytają blogi w ukryciu, a nie komentują. I ponieważ idea mojego jajka dla Was jest zupełnie niezobowiązująca postanowiłam, że jajko może otrzymać każdy kto zgłosi taką chęć pod tym postem.

Nie trzeba mnie obserwować, nie trzeba mieć mnie w blogrollu ani napisać o tym notki, nie trzeba prowadzić bloga. Mam ochotę "pobawić" się w dobrą  duszyczkę i zrobić komuś "niespodziankę" oraz poprawić nastrój.

Jednak osoby, które zostawiły komentarz pod postem ŻYCIE BLOGERKI automatycznie biorą udział w zabawie.  Jeśli zostawią komentarz i pod tą notką wpisuję je na liste dwa razy.

Do czwartku 24.05 przyjmuję zgłoszenia. Prawdpodobnie w weekend w drodzę losowania wyłonię osobę, która otrzyma jajko i poinformuję ją drogą mailową. 
Ze względu na to, że część osób będzie automatycznie wpisana na listę i jeżeli taka osoba, nie będzie chciała dostać jajka (np. ponieważ takie już ma, czy nie chcę), wylosuję kolejną osobę.

Posta możesz skomentować, możesz napisać "chcę dostać jajko" czy coś w tym stylu  i podaj swój adres e-mail  :)

W razie pytań, proszę o wiadomość malleneblogspot@gmail.com

* tak na marginesie- nie jest to ORYGINALNE jajko beauty blender ;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...