niedziela, 22 września 2013

LIRENE YOUNGY 20+ krem bbLIRENE YOUNGY 20+ KREM BB

Unikalna formuła kremu bb łączy funkcję nawilżająco-odżywczego kremu z poprawą kolorytu skóry. Lekka i delikatna konsystencja sprawia, że krem idealnie się rozprowadza, wtapia się w skórę, dopasowując do każdego rodzaju cery. Krem nadaje skórze naturalny i zdrowy wygląd, likwidując oznaki zmęczenia i zszarzenia.


Cena: 25 zł
Pojemność: 50 ml
Kolor idealnie pasuje do odcienia mojej skóry. Dla osób o jasnej karnacji może okazać się zbyt ciemny, choć podobno się dopasowuje. 
Lekka konsystencja i ładny zapach.
Po pierwszej aplikacji miałam mieszane uczucia. Krycie ma średnie, nie ze wszystkim sobie poradził, jednak trochę ujednolicił skórę. Mniejsze krostki i przebarwienia przykryte. Niestety zaczerwienienia nie. Nie podkreślił suchych skórek.Nie spodobało mi się w nim to, że cera nadal wydawała się zaczerwieniona i ogólnie była taka bez wyrazu. Czegoś brakowało- sięgnęłam po puder i bronzer. Efekt był bardzo ładny i byłam zdumiona, że za sprawą tych dwóch produktów twarz wygląda dużo lepiej.Osobiście nie jestem przekonana do tego bb kremu. Myślę, że nie jest odpowiedni dla mojej skóry, która potrzebuje lepszego krycia. 
Chociaż, może jest to kwestia przyzwyczajenia do moich podkładów.

Z całą pewnością nada się dla osób szukających czegoś lekkiego, które mają bezproblemowe cery. 
Bardzo dobrze nawilżał. Nawet ja- posiadaczka suchej skóry- nie musiałam użyć przed kremu nawilżającego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...