niedziela, 9 września 2012

Essence Multi Action- tusz do rzęs wydłużający i pogrubiający + pytanie

Gdybym tą recenzję miała napisać kilka dni temu- byłaby bardzo pozytywna.

Niestety, stało się COŚ (nadal nie wiem gdzie leży przyczyna), że tusz przestał idealnie malować. I drań zrobił to z dnia na dzień. Nie wiem czy on tak po prostu ma, czy nie dokładnie go zakręciłam poprzedniego dnia, czy to coś ze mną nie tak? :)
ESSENCE, MULTI ACTION
TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCY I POGRUBIAJĄCY


Moim ulubionym tuszem do rzęs jest Max Factor 2000calorie
Jego recenzje znajdziecie tutaj: klik klik
Zresztą.. zazwyczaj na każdym zdjęciu na blogu gdzie jest moje oko.. moje rzęsy są właśnie nim pomalowane :)
Uważam, że jest on najlepszy. Potrafi wyczarować rzęsy do nieba, maksymalnie je wydłużyć, idealnie rozdzielić. Jest trwały- cały dzień się trzyma, nie osypuje się itp. Jego cena też jest ok (można dorwać na promocji bodajże za ok 20zł). Jednak fajnie by było znaleźć coś jeszcze tańszego i podobnego. Naczytałam się, że tusz Essence Multi Action (różowy) jest do niego podobny. Faktycznie są do siebie podobne. Jeśli chodzi o szczoteczkę, tusz i efekt (początkowy efekt, który tak wychwalałam)

Tak, jak pisałam wcześniej- na początku tusz mnie zachwycił. Później zrobiłam mu zdjęcia, następnego dnia chciałam go zrecenzować. Pomalowałam nim rzęsy i co? I totalne rozczarowanie. Jakby mi ktoś w nocy zrobił czary mary..? 

Owszem widać, że tusz ma "potencjał"- tak to nazwijmy, ale zaczął brzydko malować rzęsy. Tak jakby rzęsę nierówno pokrywał tuszem. Czyli dochodzę do wniosku, że coś z konsystencją się stało. Jak wyciągnę szczoteczkę to widzę na niej grudki.. proponujecie coś do niego dolać? :P

Bardzo bym chciała pokazać Wam piękny efekt jaki początkowo robił. Niestety mam tylko zdjęcia z dzisiaj. Tragedii nie ma, ale widać, że rzęsy są nierówno pokryte tuszem, trochę sklejone.


Pokombinuję jeszcze z nim.. Na straty póki co go nie spisuję.. choć pewnie i tak prędzej czy później kupię MF 2000calorie.

Piękna pogoda dziś się zrobiła.. A ja nadal chora :(  Aż dziwne, ze udało mi się dzisiaj zrobić zdjęcia siebie (przechodzę etap łzawienia oczu przez katar.. :/)
PYTANIE DO WAS
Szukam dobrego żelu do mycia twarzy. Chciałabym, żeby dobrze oczyszczał, ale nie wysuszał cery i miał przyjemny skład.
Moja twarz jest sucha, mam skłonność do naczynek.
Macie coś do polecenia? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...