poniedziałek, 30 listopada 2015

WISHLISTPĘDZLE
Przydałoby już wymienić wszystkie stare pędzle na nowe. Może polecicie mi coś konkretnego?

PODKŁAD ANNABELLE MINERALS
Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie. Mimo, że mam już swój ulubiony fluid to czasem mnie bierze na jakieś zmiany. AM już miałam i byłam bardzo zadowolona.

SEMILAC
Najwyższa pora wypróbować słynne hybrydy SEMILAC. Poszukuję odcienia do frencha, ale trochę bardziej kryjącego, mlecznego. Wytypowałam French Beige Milk i mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

ZEGAREK
Chciałabym jakiś w kolorze złota na bransolecie. Bardzo podobają mi się te na cienkim pasku.

ELEMENTARZ STYLU 
Zwykle przechodzę obojętnie koło tego typu propozycji książkowych. Jednak nie ukrywam, że elementarz Kasi Tusk bardzo mnie zaintrygował i zaciekawił.

LAMPA PIERŚCIENIOWA
Co roku ją kupuję. Serio od paru lat i jakoś dziwnym trafem zakup odkłada się zawsze na "następnym razem". W tym roku już serio muszę się zmobilizować i zdecydować, która lampa, jaka moc itd byłaby najbardziej odpowiednia. Jeżeli posiadacie tego typu sprzęt- koniecznie dajcie znać w komentarzach i napiszcie coś więcej.


Zdajecie sobie sprawę, że mocno okroiłam tą listę? :) 

Przydałyby mi się jakieś nowe ubrania. Nie miałabym nic przeciwko nowym perfumom oraz książką. Gdybym wstąpiła do sklepu KIK, którego nie ma w pobliżu mojej miejscowości to pewnie wyszłabym z caaaaałąąą siatą rzeczy.

Jednak znając życie, jeśli uda mi się w najbliższym czasie zrealizować choć jedną pozycję z dzisiejszej wishlisty to będzie cud :)


Teraz kolej na Was- dajcie znać, co jest na Waszej wishliscie.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...