czwartek, 19 września 2013

Bell- modelujący róż do policzków.


Chyba ze 100 razy widziałam go w Biedronce, a stosunkowo niedawno się na niego skusiłam.
 Kosztował grosze, bo chyba jakieś 3.99 (cena promocyjna) i okazał się bardzo dobrym różem.BELL SKIN2SKIN MODELUJĄCY RÓŻ DO POLICZKÓW

Ultralekki, satynowy, o wyjątkowo miękkiej strukturze zapewniającej komfort aplikacji. Posiada wielofunkcyjne działanie:
- uwydatnia kości policzkowe
- optycznie wyszczupla twarz
- rozświetla cerę
Formuła różu z domieszką miki pozwala uzyskać jednolity, "muślinowy" kolor, bez smug i nieestetycznych przebarwień. Recenzowany kolor: 22

Nigdy nie wiem jaki odcień różu jest odpowiedni do mojej karnacji, dlatego zawsze mam problem z wyborem odcienia. Myślę, że wybrałam najbezpieczniejszą opcję :)


Róż ma świetną konsystencję. Posiada lekko widoczne małe drobinki. Nie jest za mokry ani za suchy. Dobrze się aplikuje, nie tworzy plam, smug.

Trudno było uchwycić do na zdjęciach. Dopiero kiedy nałożyłam więcej, mój aparat wyłapał go na twarzy :) W rzeczywistości tworzy ładny, naturalny efekt.


Mam ochotę wypróbować na sobie inne odcienie. Jak dla mnie jest to tani i dobry róż- ale podkreślę, że nie mam doświadczenia w tego typu kosmetykach. Myślę, że dla początkujących będzie idealny. 
A jutro zapraszam na posta "Fotografowanie w domu, w pochmurny dzień" :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...