środa, 16 listopada 2011

Podkład w kompakcie KOBO, kilka zastosowań.

Zawsze marzyło mi się mieć fajny podkład w kompakcie, z lusterkiem, z gąbeczką- taki, którym mogłabym szybko dokonać jakiś poprawek w ciągu dnia,w każdym miejscu, nie brudząc przy tym sobie palców.
Swoje poszukiwania chwilowo zaniechałam, bo nie używam teraz podkładów, ale jak przystało na kosmetoholiczkę są takie momenty kiedy nie mogę w drogerii przejść koło czegoś obojętnie.KOBO PROFESSIONAL, IDEAL COVER MAKE UP
PODKŁAD W KOMPAKCIE
cena ok 20zł/23g
Trwały podkład korygujący, który kryje niedoskonałości i przebarwienia, wygładza i utrzymuje się na skórze wiele godzin. Zawiera naturalne woski roślinne i witaminę E, które nawilżają, odżywiają ją i wygładzają. Innowacyjna formuła podkładu polecana do stosowania zarówno w makijażu fotograficznym wieczorowym jak i codziennym. Idealnie wtapia się w skórę. Kryje niedoskonałości i przebarwienia, wygładza i utrzymuje na skórze przez wiele godzin.
Mimo, że ten podkład nie ma ani lusterka, ani gąbeczki to postanowiłam go wypróbować.


KOLOR
Wybrałam dla siebie odcień 402 Nude Beige


KONSYSTENCJA
Konsystencja wydaje się woskowa, toporna. Zastanawiałam się jakim cudem nałożę go na twarz za pomocą pędzla, ale kiedy pierwszy raz dotknęłam go palcami moje obawy minęły.


WIELOFUNKCYJNOŚĆ- jako korektor pod oczy
Coś mnie natchnęło, żeby sprawdzić, czy produkt ten może być wielofunkcyjny. Zastosowałam więc go jako korektor pod oczy, rozprowadzając płaskim pędzelkiem do podkładu.


Niestety w dniu kiedy robiłam zdjęcia kondycja mojej skóry pod oczami nie była najlepsza.. Przed nałożeniem podkładu nie nawilżyłam jej odpowiednio, dlatego w moim przypadku konieczne jest zastosowanie jakiegoś nawilżacza pod.
Pomimo tej małej "wtopy" podkład idealnie się spełnił w roli korektora. Zamaskował to co trzeba, rozświetlił spojrzenie, nie był zbyt ciężki.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ- podkład na całą twarz
Świetnie pokrył wszelkie niedoskonałości, przebarwienia i wyrównał koloryt cery idealnie się stapiając z nią.
Nie podkreślił suchych skórek.
Nie zapycha, żadni nieprzyjaciele nie pojawili się.
Długo się utrzymuje.

efekt bez przypudrowania

Nakładam go tym pędzelkiem (bezpośrednio z opakowania) metodą stempelkowania i kolitego rozcierania:


Muszę zaznaczyć, że nigdy nie nakładałam go palcami, ani gąbeczką. Uwielbiam swój pędzel i on się idealnie do tego nadaje :P Od kiedy go mam żaden podkład nie sprawia mi trudności w nakładaniu.
Jednak nie zaszkodziłoby temu podkładowi gdyby gąbeczkę posiadał- przydaje się w syt awaryjnych.
W tym przypadku wystarczająca jest jedna warstwa, ale w razie potrzeby można stopniować nakładanie.


WIELOFUNKCYJNOŚĆ- jako baza pod podkład
Podobno nałożony w małej ilości jest idealną bazą pod podkład. Nie próbowałam, gdyż moim zdaniem on sam w sobie jest idealny i nie ma potrzeby nakładania na niego kolejnego podkładu.WIELOFUNKCYJNOŚĆ- jako bronzer
Do tego celu potrzebny jest nam ciemniejszy odcień (405 Suntanned). Zamierzam go oczywiście kupić zachęcona filmikiem nieesi25 oglądnij na youtubePODSUMOWANIE
Daję mu 5/6
Ubolewam nad opakowaniem, nad tym, że nie ma gąbeczki i lusterka, że nie ma opakowania tzw puderniczki. Minus ten nie dotyczy jednak działania samego produktu, który na stale zagości w moim zbiorze ulubionych podkładów.
Bardzo go lubię, zdecydowanie jest moim KWC.

Znacie coś podobnego i wartego polecania w wersji z lusterkiem i gąbeczką? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...