czwartek, 6 lutego 2014

L'OREAL LUMI MAGIQUE, KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY


Lumi Magique to bez wątpienia mój najlepszy korektor rozświetlający. Polubiłam go od pierwszego użycia i jak tylko się skończy to bez wahania kupię kolejny.L'OREAL LUMI MAGIQUE, KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY 

Najnowszy korektor natychmiastowo rozświetlający skórę pod oczami. Nadaje się także do rozświetlenia twarzy. Jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło. Lumi Magique to także krycie, nawilżenie oraz trwałość.
Cena: ok 40 zł
Pojemność: 2,5 ml
Recenzowany odcień: 2 medium
Zwykle kupując korektor zawsze wybieram najjaśniejszy odcień. Tym razem nie był on dostępny i z braku laku wybrałam nr 2 medium. 

Nie wiem czy 1 i 2 bardzo różnią się od siebie, czy może jest to tylko różnica w tonacji odcienia. W sklepie mój kolor wydawał mi się jasny i taki też się okazał w domu.
Bardzo estetyczne opakowanie. Korektor ma aplikator w formie pędzelka.
Lekka, rozświetlająca konsystencja. Nie dostrzegam w nim drobinek, natomiast efekt rozświetlenia jaki daje przypomina mi meteoryty lub bazę Guerlain.
Korektor Lumi Magique w internecie określany jest mianem tańszej wersji korektora YSL. 
Czy tak jest- nie wiem, ponieważ nigdy nie miałam tego drugiego :)Na poniższym zdjęciu po prawej stronie efekt przed, po lewej po. Widać, że różnica jest, ale wiadomo, że krycie nie jest  głównym zadaniem korektora rozświetlającego.Korektor nie nawilża, co uważam za jego wadę. Jeżeli okolica Waszych oczu nie jest odpowiednio nawilżona jest prawdopodobieństwo, że produkt będzie wyglądał źle.

Nie wchodzi w załamania, nie podkreśla zmarszczek. Daje efekt odbicia światła.

Osobiście najbardziej lubię aplikować go na skórę, kiedy jestem już wymalowana. Wiem, że nie powinno się tego robić, ale trochę podkładu również nakładam pod oczy. 
Aplikacja korektora L'oreal jest kropką nad i, która sprawia, że spojrzenie jest świeże, rozświetlone.

Produkt bardzo przydatny po nieprzespanej nocy, kiedy chcemy to zamaskować i wyglądać na wypoczęte.

Dla niektórych kwota, jaką trzeba za niego zapłacić może się wydawać za wysoka. 
Dla mnie jest wart wydania każdej złotówki.

Z serii Lumi Magique posiadam jeszcze puder rozświetlający, z którego również jestem zadowolona.

Ciekawi mnie bardzo podkład, miałyście go może?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...