czwartek, 30 października 2014

Zestaw eyelinerów w żelu ADS.


Bardzo przyzwyczaiłam się do kresek na powiekach. Ciągle szukam eyelinera idealnego więc przy okazji zakupów online kliknęłam na ten nieznany mi produkt. Kosztował ok 10 zł. EYELINER ADS posiada żelową konsystencję, która sprawia, że z łatwością się rozprowadza na powiece, a do tego umożliwia narysowanie idealnej kreski. Pędzelek okragły ułatwia uzyskanie efektu SMOKY EYES. 


Zestaw zawiera:
eyeliner czarny
eyeliner brązowy
pędzelek skośny
pędzelek okrągły


Koszt zestawu- ok 10 zł
Pojemność eyelinerów- 3g
Nigdy nie miałam w zwyczaju używać dołączonych pędzelków do kosmetyków. Z powodu braku innego sięgnęłam więc po te i przyznam, że są bardzo dobre.

Konsystencja eyelinerów jest żelowa. Nie jest ani za płynna ani za sucha. 
Dobrze wydobywają się ze słoiczka.
Kolory bardzo intensywne. Zwłaszcza czerń, która nie jest przełamana szarością.
Brąz na powiece traci niestety trochę na kolorze.
Jedynym minusem jak dla mnie jest fakt, że eyelinery w błyskawicznym tempie wysychają na ręce, powiece. Dlatego jeśli robienie kreski zajmuje Wam więcej czasu możecie mieć problem z aplikacją. Suchy eyeliner już nie chce się dobrze rozmazywać- trzeba wycierać pędzelek o mokrą chusteczkę i ponownie go nabrać. 
Dla mnie to minus, ale dla niektórych może okazać się to ogromną zaletą. Zwłaszcza dla osób o tłustych powiekach, które narzekają na odbijanie się produktów. W przypadku tych kosmetyków nie musicie się o to martwić.

Eyelinery choć są dobre to rzadko po nie sięgam. Za bardzo przeszkadza mi szybkie wysychanie produktu na skórze. Mimo, że kreski robię od x lat to jednak potrzebuję na to więcej czasu :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...